Arrow backLanguage
Těhotenství
Článek
Add this post to favorites

Nejlepší aplikace pro nastávající maminky

Pokud jste nikdy nebyla velkým příznivcem mobilních aplikací, možná je na čase změnit názor. Těhotenství je přece plné otázek!

2minuty čtení Říj 17, 2016

Váš chytrý telefon může nyní posloužit nejen jako praktický komunikační prostředek, ale též může být skvělým pomocníkem a rádcem v období před početím i po celou dobu těhotenství. Jelikož je těžké se v nepřeberné nabídce aplikací vyznat, řekli jsme si, že vám ušetříme trochu času a aplikace vyzkoušíme za vás. Níže se podívejte, na jaké nejlepší aplikace jsme narazili. Všechny jsou navíc ke stažení zdarma.

BABYTOUCH

BabyTouch je skvělý průvodce celého období těhotenství, mobilní rádce i těhotenský kalendář v jednom pro nastávající maminky. Díky aplikaci BabyTouch budete pravidelně dostávat zprávy o tom, jak vaše miminko roste a vyvíjí se. Zároveň vám aplikace poskytne velké množství rad a tipů pro lepší zvládnutí těhotenství i porodu.

CINEMAMA

Pokud hledáte způsob, jak zachytit vaše rostoucí bříško, pak je CineMama ta pravá aplikace pro vás. Aplikace nabízí možnost foto deníčku, sdílení fotek a slouží i jako záznam příbytku vaší hmotnosti. Jednou za čas vás aplikace upozorní, že je na čase stoupnout si před zrcadlo a vyfotit se. Vaše těhotenství budete mít přehledně a pravidelně zdokumentované a z jednotlivých fotek si dokonce můžete vyrobit krátké časosběrné video!

PREGGIE

Preggie je sociální síť pro těhotné ženy, která umožňuje nastávajícím maminkám navzájem si radit či psát si svoje dojmy a sdílet fotky. Zároveň může sloužit jako místo k seznámení s dalšími maminkami. Pokud hledáte novou kamarádku na projíždky s kočárkem, nemáte s kým sdílet vaše starosti a obavy nebo si jen chcete popovídat s ostatními maminkami, vyzkoušejte Preggie. Velkou výhodou aplikace je možnost stažení v českém jazyce.

Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.