Arrow backLanguage

Všechna testování

Zapojte se do aktuálních testování našich produktů. Pokud testování již proběhlo a je ukončené, nevěště hlavu, můžete se podívat na prozatimní zkušenosti našich maminek. Určitě se zaregisrujte do našeho klubu, aby Vám neuniklo žádné budoucí testování.

BEBACARE

Pojďte se zapojit do testování nového produktu BEBACARE Mama LACTO+, které je vhodné pro kojící maminky hned po porodu. Vybereme 100 maminek, které budou mít možnost vyzkoušet náš bylinný přípravek na podporu tvorby mateřského mléka. 

Stačí se zaregistrovat do klubu Nestlé Baby&Me a v záložce výhody členství najít současné testování.

 

 

 


 

BEBACARE fibre testování

V lednu jsme vybrali rodiče, kteří měli možnost společně se svými ratolestmi otestovat naši vlákninu BEBACARE FIBRE, které je vhodná již od narození. Můžete se podívat na jejich zkušenosti.

test

V listopadu jsme vybrali 200 rodičů, kteří měli možnost testovat naše kojenecké mlíčko BEBA COMFORT 2 800 gr, které je vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce. Můžete se podívat na jejich zkušenosti.

Gerber organic

V říjnu proběhlo velké testování GERBER Organic malinových křupek a mangové GERBER Organic kapsičky. Kapsičku a balení křupek v hodnotě 115 Kč jsem zaslali 500 vybraným rodičům. 


 

BEBACARE

V srpnu proběhlo testování  nového produktu BEBACARE Mama LACTO+, které je vhodné pro kojící maminky hned po porodu. Vybrali jsme 100 maminek, které měly možnost vyzkoušet náš bylinný přípravek na podporu tvorby mateřského mléka. 


 

hotové mlíčko soutěž

V červnu 2023 proběhlo testování našeho tekutého mlíčka BEBA COMFORT 3, 500ml, které je vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce. Vybrali jsme 300 rodičů, kteří měli možnost vyzkoušet tekuté mlíčko, které je vhodné nejen na letní cestování. Přečtetě si recenze od maminek.


 

VÝHODY ČLENSTVÍ
Přidejte se do Nestle Baby&Me klubu

Čekají vás skvělé výhody, které vykouzlí úsměv každé mamince. Vyzkoušejte naše členství také.