Arrow backLanguage
Gerber

Gerber

jednicka na trhu

 

Žhavá novinka z USA konečně přichází i na náš trh. Touto novinkou je světová jednička GERBER Organic, která k nám přichází zpoza velké louže, kde si získala srdce tamních spotřebitelů díky své unikátnosti, rozmanitosti produktů a trendy novinkám, které společně se značkou vstupují na náš trh. 

I Vy si nyní budete moci tuto převratnou novinku světové třídy na našem trhu vyzkoušet v podání kaší křupek, ovocných kapsiček či příkrmů té nejvyšší organic kvality. Věříme, že i Vy si zamilujete produkty značky GERBER Organic stejně jako ostatní maminky ve světě.

Naše značky

Gerber portfolio

GERBER: Pěstováno s láskou k přírodě

ikonka udržitelnost

Nepoužíváme chemická hnojiva a pesticidy

ikonka farmáři

Spolupracujeme s farmáři už po několik generací 

plodiny ručně

Plodiny sklízíme ručně

ikonka udržitelnost

Chráníme přírodu a respektujeme její přirozený řád

Proč GERBER maminky tolik milují?

Protože naslouchá přáním a vysokým nárokům maminek stejně jako potřebám miminek, aby bylo zdravé, šťastné a silné. GERBER si dal ten stejný slib a nespokojí se s ničím jiným než z nutričně vyváženým a delikátním jídlem pro vaše děťátko. GERBER chápe potřeby miminka už od samého počátku, jelikož v čele stojí žena, maminka, která pro svou dcerku nechtěla nic jiného, než jen to nejlepší pro její spokojený růst.

Dorothy Gerber

 

Touto ženou, zakladatelkou značky GERBER, byla Dorothy Gerberová, která se svým nápadem o zavedení příkrmů přišla v roce 1927 na základě doporučení svého pediatra v době, kdy řešila přikrmování své 7. měsíční dcerky Sally. Dorothy se totiž v zimě obávala o vývoj své dcerky, aby nestrádala z důvodu nedostatku ovoce a zeleniny v zimním období. Z obavy ve však zrodil nápad.

Díky podpoře svého manžela Dana, který vlastnil továrnu na konzervy se mohl nápad zrealizovat a vznikl tak první příkrm na světě vůbec. Dorothy se však chtěla podělit se svým produktem a pomoci i tak ostatním maminkám, který se potýkaly se stejnými obavami. Nejen že Dorothy radila ostatním maminkám s přikrmováním, ale také s nimi sdílela své zkušenosti, rady a tipy prostřednictvím novinových článků.

první příkrm na světě

Kdo je tváří miminka značky GERBER?

Asi si říkáte, komu tvář miminka patří? Ikonická tvář značky GERBER, která provází značku téměř od samého počátku patří Anně Turnerové. Její tvář byla vybrána zakladatelkou na základě fotosoutěže v roce 1928. Vřelá tvář Anny se tak stala velice slavnou, jelikož oslovila maminky po celém světe.

Anna Turner

 

GERBER od svého slibu nepolevuje, naopak posouvá své hranice, aby mohl poskytnout děťátku jen to nejlepší v oblasti výživy, aby bylo zdravé, šťastné a silné. Víme, že uspokojit mlsné jazýčky malých gurmánů je mnohdy náročná disciplína, proto děláme vše proto, abychom poskytly takové produkty, které budou chuťově delikátní a nutričně vyvážené. K tomu nám pomáhají rodinní farmáři. S mnohými spolupracujeme už po generace a společnými silami vytváříme čisté regenerativní zemědělství tím, že pečlivě vybíráme semínka, připravujeme půdu a s láskou se staráme o úrodu. Nároky na vypěstované suroviny jsou tejně vysoké jako ty Vaše. Z toho důvodu si můžete být jisti, že s výběrem GERBER produktů nešlápnete vedle.

Podívejte se na náš příběh… 


GERBER se nespokojí s ničím jiným než s nutričně vyváženým  delikátním jídlem

Objevte čistou a přírodní chuť v každé porci široké nabídky GERBER produktů

Gerber

Zkušenosti našich maminek

 
VÝHODY ČLENSTVÍ
Přidejte se do Nestle Baby&Me klubu

Čekají vás skvělé výhody, které vykouzlí úsměv každé mamince. Vyzkoušejte naše členství také.