Arrow backLanguage
tehotenstvi a porod

Těhotenství a porod

Těhotenství je pro mnoho žen vysněným obdobím. Nemohou se dočkat až konečně uvidí na těhotenském testu dvě čárky. Pro některé z nich to mohla být cesta i velmi dlouhá, plná zklamání a očekávání, ale když přijde ten den D, kdy se dozví tuto radostnou zprávu, vše je rázem zapomenuto.

Neexistuje žádný univerzální vzorec podle, kterého by každá žena jasně hned sama poznala, že je těhotná. Každé těhotenství je individuální a probíhá jinak. Některé maminky mají začátky těhotenství dokonce i bezpříznakové. Ovšem většina žen těhotenství na sobě pozná ještě dříve, než si udělá těhotenský test. 

Těhotenství patří k nejkrásnějším období života. Sledujte týden po týdnu, jak Vaše miminko roste, jaké změny probíhají u Vás, co můžete očekávat a na co dalšího se můžete těšit. Budeme Vám průvodcem na této dobrodružné cestě. Přinášíme Vám spoustu rad a tipů pro prožití tohoto nádherného období v co největší pohodě.

Doporučené články

Nástroje pro maminky

Recepty
recepty

Vyberte si vhodný recept

Chcete najít chutný a zdravý recept? Je to snadné.

Vyber jmena
výběr jména pro miminko

Průvodce dětskými jmény

Na jménech záleží, a proto pomáháme rodičům prozkoumat nová jména pro miminka, dokud nenajdou perfektní.

ovulacni kalkulacka
Kalkulačka

Ovulační kalkulačka

Využijte naší kalkulačky a spočítejte si své plodné dny.

tehotensky kalendar
Kalkulačka termínu porodu

Kalkulačka termínu porodu

Použijte kalkulačku termínu porodu, abyste měli vždy aktuální informace o svém porodu a zvládli se tak připravit na příchod vašeho miminka.

Rady pro rodice
ikona otaznik

Rady pro moderní rodiče

Čerpejte z mnoha rad moderním rodičům,které Vám usnadní Vaše rodičovství.