Arrow backLanguage
Těhotenství
Článek
Add this post to favorites

Ovulační kalendář pro plánování miminka

Pokud se snažíte o miminko, mobilní ovulační kalendář, který můžete mít pořád při sobě, se jeví jako skvělý pomocník. Během vašeho cyklu je totiž jen pár dní, tzv. plodné dny, kdy je pravděpodobnost otěhotnění nejvyšší

2minuty čtení Říj 17, 2016

Máte-li nepravidelnou menstruaci, může být výpočet ovulace a plodných dnů nepřesný. V takovém případě je vhodnější měřit tělesnou teplotu. Pokud však přichází vaše perioda pravidelně, ovulační kalendář za vás pohlídá ten nejvhodnější moment, při kterém může dojít k oplodnění. Vybrali jsme pro vás tři nejlepší ovulační kalendáře ke stažení do mobilu:

FERTILITY FRIEND

Kamarád do kapsy, který vám ohlídá plodné a neplodné dny na základě vyplnění příznaků, především naměřené bazální teploty. To je hlavní přínos aplikace Fertility friend. Kromě toho dokáže podle vašich údajů uhodnout, zda-li se vám podařilo otěhotnět, případně kdy je ta nejvhodnější doba na těhotenský test. Sledujte si grafy ostatních maminek a prohlédněte si, jak vypadají anovulační a ovulační nebo dlouhé a krátké menstruační cykly.

ONCE - SPECIAL PERIOD TRACKER

Once je aplikace ke sledování plodných, neplodných dnů a menstruace. Čím více informací do aplikace zanášíte, tím přesnější váš mobilní menstruační kalendář bude. Jako bonus nabízí užitečné tipy na zdraví a krásu podle toho, v jakém dnu vašeho cyklu se nacházíte.

OVUVIEW

OvuView sleduje a upozorňuje na čas vaší menstruace, ovulace a plodnosti na základě sofistikovaných symptotermálních metod (STM). Tato aplikace může být použita jako nástroj pro kontrolu plodnosti nebo jako jednoduchý menstruační kalendář.

Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.