Arrow backLanguage
Od uk. 7. měsíce
Nové
Produkt GERBER Snacks
Add this post to favorites

GERBER Snacks kukuřičné křupky 28 g

0
0 (0)

Kukuřičné křupky skvěle padnou do ruček malých jedlíků. Jsou určeny pro děti od ukončeného 7. měsíce.

Kupte na:

GERBER Snacks kukuřičné křupky jsou tvarem i strukturou speciálně přizpůsobené potřebám malého dítěte pro radost ze samostatnosti při jídle. Díky své křehké textuře se snadno rozpustí v dětské pusince a vy se tak nemusíte bát o bezpečí svého malého mlsouna. Křupky představují chutnou a praktickou svačinku, která je určena pro děti od ukončeného 7. měsíce. Jsou obohaceny o vitamín B1**, který přispívá k získávání a využívání energie v důležitém období děťátka.

GERBER Snacks kukuřičné křupky 28 g_benefity

Křehké křupky vedou k rozvoji samostatnosti v období, kdy děťátko začíná lézt, poznává nové tvary a dokáže již jídlo uchopit do svých rukou. Křupky totiž svým tvarem a velikostí skvěle padnou do malých ruček a napomáhají tak rozvoji dětské motoriky.

 • Snadno se rozplývající textura
 • Tvar pro malé ručky
 • Vitamín B1** přispívá k získávání a využívání energie
 • BEZ přidaného cukru*
 • BEZ přídavku soli

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. **Ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Kukuřice pro naše křupky pochází od osvědčených farmářů, se kterými jsme vytvořili vysoce kvalitní a chutnou svačinku. Při výrobě jsme navíc nepřidali sůl ani cukr. Můžete si tak být jisti, že svému děťátku dopřejete opravdu to nejlepší ze světa dětské výživy.

Křupky svým tvarem a velikostí napomáhají rozvoji samostatnosti a jemné motoriky děťátka.

Velmi populární je v poslední době metoda BLW tzv. Baby Led Weaning. Název napovídá, že se jedná o metodu vedenou samotnými dětmi. Díky ní si děti osvojují nové dovednosti a učí se samostatnosti a motorickým dovednostem jako je držení jídla v ručkách, žvýkání a polykání. Malý jedlík si sám rozhoduje, co bude jíst a jakým způsobem. Všímá si chuťových vlastností a postupně si vybírá své oblíbené pokrmy.

Kukuřičné křupky GERBER Snacks, pro své specifické vlastnosti speciálně přizpůsobené miminku, budou právě vhodným pomocníkem, pokud se rozhodnete metodu BLW vyzkoušet.

Vyzkoušejte další variantu kukuřičných křupek GERBER Snacks

GERBER Snacks kukuřičné křupky

 

Příběh značky GERBER

Dorothy Green

V roce 1927 Dorothy GERBER začala s přikrmováním své 7měsíční dcery Sally podle doporučení svého pediatra, protože v tu dobu žádné příkrmy neexistovaly. 

Průkopnická a podnikavá žena z Fremontu v USA se skvělým nápadem zpřístupnila bezpečné a kvalitní příkrmy pro  kojence...

... a tím začal příběh dnešní světové jedničky značky GERBER, která je po celých 95 let své existence inovativní, přinášela a nadále přináší příkrmy pro děti odpovídající současným potřebám maminek i miminek v každém věku.

Objevte širokou nabídku dětských příkrmů světové jedničky GERBER a jejich opravdovou chuť v každé porci.

GERBER společný banner
rating review icon
Poslední recenze

Průměrné hodnocení

0
0
0 Hodnocení zákazníků

Přehled hodnocení

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0