Arrow backLanguage
7-9 měsíců
Článek
Add this post to favorites

BEBA COMFORT HM-O v ekologickém balení

Mateřské mléko je pro dítě tou nejlepší a dokonalou výživou.

2minuty čtení Srp 13, 2020

Proto se jeho výzkumem zabýváme více než 60 let. A nejen to, roku 1867 Henri Nestlé, představil světu náhradní výživu – Farina Lactée, s výrobou kojenecké výživy máme více než 150 let zkušeností. Celoživotní zdraví vyžaduje včasné vybudování pevných základů. Zejména v raném věku je pro děti nejdůležitější správná výživa. Důležitým faktorem je schopnost podporovat imunitní systém vašeho dítěte. Z těchto důvodů se jádrem našeho zkoumání staly prebiotický oligosacharid 2´FL mateřského mléka HM-O. Proto jsme vyvinuli kojeneckou výživu BEBA COMFORT s prebiotickými oligosacharidy 2´FL a probiotiky L. reuteri po vzoru mateřského mléka. Tato unikátní receptura obsahuje vitamíny a minerály pro podporu

Naše plechovka Beba je bezpečná, protože byla vyvinuta s cílem chránit produkt před vzduchem, vlhkostí a světlem. Plechovka má vnější bezpečností ochranu a vnitřní ochranu, tou je hliníková fólie.

Je také praktická, protože má průhledné víčko skrze, které je možné snadno zjistit, kolik výživy ještě zbývá.

Dále je hygienická, protože má prostor pro uložení odměrky navržen tak, aniž by byla odměrka v kontaktu s práškovou výživou. Naše plechovka je i ekologická.

Obal je šetrný k životnímu prostředí, protože samotná plechovka je vyrobená ze 100 % recyklovatelné oceli. Plastové víčko a odměrka jsou vyrobeny z nejméně 60 % z tzv. „bioplastu“, tedy materiálu z obnovitelných zdrojů, který lze třídit a recyklovat jako běžný plast.

 

bc

 

Jestli přemýšlíte o budoucnosti a o kvalitě života příštích generací, vytvořili jsme pro Vás 100 % recyklovatelný obal. Podle studie světové banky může množství vyprodukovaného pevného odpadu dosáhnout až 2,59 miliard tun do roku 2030. S každým dalším dnem se společně snažíme tato čísla snížit.

 

 planeta

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem. 1Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Doporučené produkty
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 4, 5 HMO 800 g

Od ukončeného 18. měsíce

BEBA COMFORT 4 HM-O, 800 g
0
0/5
BEBA COMOFORT 5

Od ukončeného 24. měsíce

BEBA COMFORT 5, 800 g
0
0/5
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500 ml

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500ml
5
5/5
BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3 HM-O, 500ml
5
4.9/5
Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

Naše značky