Arrow backLanguage
7-9 měsíců
Článek
Add this post to favorites

Otestováno- Maminky doporučují BEBA COMFORT 2 HM-O

Kojenecká výživa BEBA COMFORT 2 HM-O získala pozitivní hodnocení, podívejte se na hodnocení spokojených maminek.

4minuty čtení Čer 24, 2020
packshot_BEBA2

Prémiová kojenecká výživa BEBA COMFORT 2 HM-O obsahující prebiotický oligosacharidy 2’FL, probiotika L.reuteri a bílkovinu upravenou procesem OPTIPRO® po vzoru mateřského mléka, bez palmového oleje se stala úspěšnou novinkou. Kojeneckou výživu BEBA COMFORT  testovaly maminky v rámci testování na portálu www.emimino.cz. Kojenecká výživa BEBA COMFORT 2 HM-O získala pozitivní hodnocení, podívejte se na hodnocení spokojených maminek.

Andrea: Bála jsem se změny, ale pomohla

Kvůli složení jsem chtěla vyzkoušet mléko BEBA a jsem ráda, že jsem do toho šla. Předchozí mléko nebylo dle mého ideální, ale bála jsem se experimentovat, abych to ještě nezhoršila. Nakonec změna byla to nejlepší, co jsem mohla udělat. Dceru mnohem méně trápí bříško, a dokonce jí mléko chutná více než to, které jsme používali předtím. Já zase oceňuji, že se fakt rychle rozpouští a nevytváří hrudky, takže je příprava rychlovka a to i s jednou rukou. :)

Lucka: Mléko příjemně voní a nevytváří hrudky

Tohle mléko jsme s mým 8měsíčním Danem zkusili poprvé. Byla jsem překvapená, že proti jiným značkám velmi příjemně voní. Dan je velký jedlík, takže se mi hodilo, že po mléce chvíli neměl hlad. Při přípravě jsem ocenila, že se velmi dobře rozpouští a nevytváří takové ty těžko rozmíchatelné hrudky.

B.comfort

Karin: Už si jiné mlíčko nevezme (až na to pravé)

Na BEBU jsme přešli teprve nedávno, ale malý Nathaniel si ji oblíbil hned. Nechápu, jak je to možné, ale zachutnala mu natolik, že už si jiné mlíčko nevezme (až na to pravé samozřejmě :) ). Jelikož malý roste jako z vody, považuju BEBU za ideální výživu. Má mnoho prospěšných látek, a to i na podporu imunity. Baví mě také její balení. Mléko je ve 100 % recyklovatelných plechovkách, pro které navíc najdete využití v kuchyni. Já je třeba používám k uskladnění dalších potravin. Příprava je jednoduchá klasika: převařit, nasypat, protřepat, dolít vodou a máte hotovo! :)

B.comfort  

Eliška: Neměli jsme problém s přechodem na jiné mlíčko

Malá již nějakou dobu zlobila s mlíčkem a odmítala ho i v noci. Jakmile mi přišla nabídka vyzkoušet BEBU COMFORT, o které jsem již delší dobu četla, rozhodla jsem se ji zkusit. Malá už mlíčko pije jen večer, ale konečně dopije celou dávku. Díky tomu se nebudí tolik hladem. Nejvíc mě překvapilo, že nebyl vůbec problém s přechodem na jiné mlíčko. U předchozího mléka jsme totiž velmi bojovali. Nenastaly žádné zažívací problémy, což je velký bonus. Plus mě nadchlo, jak parádně se mléko rozpouští a nedělá hrudky.

B.comfort

Katka: BEBA se osvědčila u syna, tak pokračujeme

BEBA se osvědčila u i staršího syna, proto jsem po ní sáhla i u Alžbětky. Alžbětku jsem nedávno odstavila od mateřského mléka, ale na mléko nedá dopustit. Kojenecké mléko BEBA jí chutná, nedráždí jí bříško. Mléko ještě míchám i dvakrát za noc. Docenila jsem hlavně to, že se dobře a rychle rozmíchává. Lze to zvládnout i se zalepeným okem. :-)

B.comfort

Michaela: BEBA je první mléko, které jsme vyzkoušeli

Dcera byla půl roku výhradně kojená. BEBA je první UM, které vyzkoušela po 2 týdnech od zavedení zeleninových příkrmů. Týden dostávala BEBU jednou denně k snídani, nyní jsem zavedla i jako večerní poslední jídlo. V noci zatím stále kojím (mateřské mléko je přeci jenom jednoduší na přípravu :-) ). Mléko se velmi jednoduše připravuje – dle návodu pochopitelné pro někoho, kdo s UM nemá zkušenosti jako já. Mléko je připraveno opravdu velmi rychle, takže celá příprava snídaně je mžik. Dcerka byla zprvu velmi překvapená, co dostala, a vypila jen malinko, ale hned třetí den vypila celou dávku mléka. Navíc se zatím s hrnečkem a pitím seznamuje, což bych přisuzovala také tomu. Snášenlivost dle vyprazdňování zcela v pořádku – nenarušilo běžnou stolici a četnost vyprazdňování. Sama jsem mléko ochutnala a chutná mi. Nemám tedy doposud srovnání s konkurencí, ale tím, že malé vyhovuje, jiné značky zkoušet ani nebudeme. Děkuji za možnost vyzkoušení a všem s dcerou doporučujeme.

B.comfort

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.  

Doporučené produkty
Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

Naše značky