Arrow backLanguage
Od ukončeného 6. měsíce
Článek
Add this post to favorites

BEBA COMFORT HM-O v tekuté variantě

Máme pro Vás hotové mlíčko BEBA COMFORT HM-O tekutá, které je připraveno k okamžitému podávání.

3minuty čtení Lis 16, 2020

Znáte ten pocit, když vás v noci probudí hladové miminko a vy rozespalá hledáte odměrku a čekáte na vychladnutí převařené vody? Nebo když se zdržíte na procházce, vaše děťátko je už hladové a vy potřebujete co nejrychleji připravit kojenecké mlíčko? Nebo když vám hlídá babička a při vašem odchodu se ještě třikrát ubezpečuje, jak správně připravit kojeneckou výživu? Tak tento pocit vás už trápit nemusí.

Máme pro Vás totiž hotové mlíčko BEBA COMFORT HM-O tekutá,  které je připraveno k okamžitému podávání. Kromě toho, že mlíčko krásně voní, skvěle chutná, tak je hned připravené.

beba comfort tekutá

Mlíčko bylo vyvinuto po vzoru mateřského mléka a obsahuje:

  • PREBIOTICKÉ OLIGOSACHARIDY 2´FL – strukturou identické s těmi v mateřském mléce
  • Vitamíny A, C, D - podílejí se normálním fungování imunitního systému*
  • OPTIPRO® – speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku
  • Je bez palmového oleje

*Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. Obsah v souladu s požadavky příslušné legislativy.

 

Hotové mlíčko

BEBA COMFORT HM-O tekutá si maminky velmi pochvalují. Jejich recenze si můžete přečíst na E-mimino testování. Nejčastěji maminky hotové mlíčko využijí při hlídání, cestování a při situacích, kdy se to náhle hodí.

beba testování

BEBA COMFORT HM-O určitě oceníte nejen v těchto, ale i dalších, situacích:

 

beba tekutá

PŘI HLÍDÁNÍ

Často přichází okamžik, kdy potřebujete, aby vám vaše děťátko někdo pohlídal. I když potřebujete jít třeba jen k lékaři, čas strávený mimo dohled děťátka se může protáhnout a krmení bude muset zvládnout babička. V těchto situacích už nemusíte stresovat babičku dávkováním a převařenou vodou. Nechte jí doma s děťátkem hotové mlíčko BEBA, které stačí pouze přelít do lahvičky a můžete hned podávat. Babička tak bude mít více prostoru pro mazlení a blbnutí. 

NA CESTY

Rádi cestujete? Má vaše miminko staršího sourozence, který prahne po výletu? Chystá se vaše rodina na víkend na chatu do hor nebo k moři? Když cestujete, vybíráte destinaci, kde bude k dispozici alespoň rychlovarná konvice pro převaření vody, abyste mohli připravit kojenecké mléko z prášku? Toto omezení nyní odpadá, protože můžeme sáhnout po hotovém mlíčku, které se nemusí uchovávat v ledničce, a které stačí opravdu jen přelít děťátku do lahvičky a dát vypít nebo těm nejmenším ohřát ve vodní lázni či elektrické ohřívačce. BEBA COMFORT HM-O v tekuté formě výrazně zjednoduší cestování a výletování s těmi nejmenšími.

PRO OKAMŽITÉ PODÁNÍ PŘI NÁHLE VZNIKLÉ SITUACI

Hotové mlíčko můžete využít kdykoli se vám to bude zrovna náhle hodit. Například když chystáte narozeninovou oslavu a víte, že na přípravu mléka nemusí být ve stresu čas. Stejně tak ji můžete využít během návštěv, svátků, pochůzek po lékařích nebo jiných náročnějších dní. Hotové mlíčko nemusí být skladováno v lednici, můžete ho tak mít vždy po ruce, přelít do lahvičky a hned podávat. 

 

BEBA COMFORT HM-O tekutá 

je téměř identická s BEBOU COMFORT HM-O v práškové formě. Jediný rozdíl mezi nimi je, že tekutá forma neobsahuje probiotika, která do tekuté formy kojenecké mléčné výživy nelze přidat z důvodu sterilizace formou UHT. Stejně jako BEBA COMFORT HM-O v práškové formě se i tato tekutá mléčná dětská výživa rozděluje podle věku vašeho dítěte a nabízí 3 varianty. Hlavní výhodou této výživy je, že se do ní opravdu nic nepřidává a ani se neředí. 


Věříme, že se hotové mlíčko stane vaším věrným pomocníkem. Cestování a hlídání nebylo nikdy jednodušší. Dostupná je například v DM drogériích, Tescu a různých online prodejcích, např. na Alza.cz.
 

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

Doporučené produkty
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 4, 5 HMO 800 g

Od ukončeného 18. měsíce

BEBA COMFORT 4 HM-O, 800 g
0
0/5
BEBA COMOFORT 5

Od ukončeného 24. měsíce

BEBA COMFORT 5, 800 g
0
0/5
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500 ml

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500ml
5
5/5
BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3 HM-O, 500ml
5
4.9/5
Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

Naše značky