Arrow backLanguage
Od narození
Článek
Add this post to favorites

Co dělat, když miminko bolí bříško?

Když se miminko narodí, je jeho trávení velmi křehké a citlivé, teprve dozrává. V prvním roce ho může zlobit hned několik běžných a nepříjemných problémů.

2minuty čtení Říj 20, 2016

Ublinkávání u kojenců

Tento problém trápí v prvním roce života až 2 ze 3 novorozenců. Nejčastěji za ním stojí nevyzrálost dětské trávicí soustavy. Miminko má jednoduše slabý jícnový svěrač a proto dochází k ublinkávání, neboli refluxu. Zjistěte, jak miminku co nejrychleji a efektivně ulevit.

Kojenecká kolika

Typickým projevem koliky je neutišitelný pláč, při kterém děťátko rudne v obličeji a prohýbá se, natahuje a kope nožičkama. A takový problém může potrápit 15 až 20 % kojenců. Připravili jsme pro vás základní rady, první pomoc i další užitečné informace na toto téma.

Zácpa a drobné zažívací potíže

Nepříjemné pocity při zácpě dokážou miminku i mamince pokazit hezký den. Je to ale poměrně běžný problém, který se v prvním roce děťátka objevuje. I této nepříjemnosti se dá předcházet. Při zácpě může napomáhat vláknina GOS/FOS, která je obsažena například v doplňku stravy BEBACARE Fibre.

Nesnášenlivost laktózy

Intolerance laktózy je onemocnění, kdy tělo nemá dostatek enzymu LAKTÁZY, který je nezbytný pro správné trávení mléčného cukru – laktózy. Může se objevit výjimečně i jako přechodné onemocnění po skončení užívání antibiotik nebo průjmových onemocněních. Nepleťte si ho s alergií a přečtěte si, jak by měl vhodný dietní postup při nesnášenlivosti laktózy vypadat.

Dobře víme, že každé miminko je jedinečné a může mít specifické potřeby. Stojíme však za tím, že každý problém má své řešení. BEBA ve svém portfoliu představuje 3 funkční speciality, které maminky mohou použít, když děti trápí právě výše zmiňované problémy. Výrobky jsou maximálně přizpůsobené citlivému trávení a potřebám děťátka.

Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.