Arrow backLanguage
Od narození
Článek
Add this post to favorites

Pískavice řecké seno – váš pomocník při kojení

Vaše děťátko je na světe a Vy chcete kojit. Víte totiž, že mateřské mléko dává vašemu dítěti ten nejlepší start do života.

2minuty čtení Dub 3, 2023

Přestože kojení je přirozený proces, můžete se na této cestě setkat s nejrůznějšími problémy, například, se vám mléko netvoří nebo máte pocit, že ho nemáte dostatek. 

Pomoci vám mohou i některé byliny, které mohou laktaci spustit, udržovat či zvyšovat produkci mateřského mléka během kojení. Ve světě je pro tento účel nejčastěji používána bylina pískavice řecké seno.

Jaké jsou účinky pískavice řecké seno?

Účinky pískavice řecké seno jsou známy již více než tisíce let. V ájurvédské medicíně se jedná o jednu z nejstarších bylinek. Svou popularitu získala hlavně díky vlivu na zvyšování produkce mateřského mléka při kojení. 

účinky pískavice řecké seno

Extrakt z této bylinky můžete nalézt též v BEBACARE Mama Lacto+. Jedná se o bylinný doplněk stravy navržený tak, aby vám s tvorbou mateřského mléka pomáhal. Obsahuje prášek ze semen pískavice řecké seno, dobře známé a tradičně užívané byliny právě pro podporu kojení.

Všechny produkty BEBACARE jsou založené na naší dlouholeté vědecké expertíze. Nabízí řešení přizpůsobené vašim potřebám a potřebám vašeho děťátka s přísadami nejvyšší kvality. 

Přejeme Vám, abyste i přes různé komplikace kojení nevzdávali. Kojení je přirozený proces a hodnotný start do života, který vás s děťátkem ještě více propojí. Když maminka své děťátko kojí, je mu nejblíž, jak jen může. A složení mateřského mléka je dokonale vyvážené. Velmi lehce stravitelné s obsahem protilátek, které miminku pomohou vybudovat silnou imunitu. 

Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.