Arrow backLanguage
Od ukončeného 24. měsíce
Článek
Add this post to favorites

BEBA COMFORT 5

Oblíbená řada dětského mléka BEBA COMFORT se rozrůstá.

2minuty čtení Bře 17, 2022

Oblíbená řada dětské mléčné výživy BEBA COMFORT rozšiřuje své portfolio a maminkám a jejich děťátkům nyní nabízí variantu s označení 5, která je vhodná pro děti od ukončeného 24. měsíce.

I po prvním roce života je potřeba budovat pevné základy pro úžasnou budoucnost

Také máte pocit, že vaše dětičky rostou jako z vody? Ještě včera byli tím malým, bezbranným klubíčkem, a dnes? Jsou tak úžasně odvážní, když zvídavě objevují svět, zažívají tak úžasná dobrodružství a každičký den dělají úžasné pokroky. Období přechodu z kojeneckého do dětského věku se vyznačuje specifickou dynamikou růstu a vývoje, která má dopad na zdraví děťátek po celý jejich život. K tomu, aby se mohli správně rozvíjet a aby dokázali úžasné věci, potřebují tu správnou výživu a spokojené bříško.

Nová varianta BEBA COMFORT 5 nabízí stejně jako předchozí varianty unikátní složení pro podporu imunity1 a zdravý růst a vývoj děťátka2. Obsahuje probiotika L.reuteri, prebiotika GOS/FOS a optimalizovanou bílkovinu, jejíž množství je přizpůsobeno věku dítěte.

Proč je batolecí mléko vhodnější než kravské?

Kravské mléko, které je cenné pro své živiny, ve stravě dospělých hraje důležitou roli, ALE dětem ve věku 1-3 let by se mělo podávat opatrně. „Běžně dostupné kravské mléko se od batolecího mléka výrazně liší. Kravské mléko není příliš bohaté právě na živiny, které dětem chybí. Z tohoto pohledu se ukazuje jako výhodnější zařazovat právě batolecí mléka,“ vysvětluje lékařka Radana Kotalová z Pediatrické kliniky FN Motol, specialistka na výživu nejmenších dětí v rozhovoru pro idnes.cz.

Batolecí mléka BEBA COMFORT jsou vyvinuta tak, aby splňovala potřeby děťátek v daném věku života a dodala jim tak potřebné živiny. Děti ve věku 1-3 let mají často nedostatek vitamínu D, železa a vápníku3. Železo a vitamín D je právě v kravském mléce ve velmi malém množství, zatím co BEBA COMFORT obsahuje mnohem vyšší hodnoty – viz tabulka níže. A naopak kravské mléko obsahuje vysoké množství bílkovin, které může vést k vyššímu riziku obezity a souvisejících onemocnění4. Proto naše řada BEBA COMFORT obsahuje optimalizovanou bílkovinu, jejíž množství se snižuje s rostoucím věkem dítěte.

bebacz

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. 1Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. 2Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy. 3Nestlé internal data: DUND-101930 / Nutri-Tods. 4Koletzko B. et al. Am J Clin Nutr. 2009;89:1836-45

Doporučené produkty
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 4, 5 HMO 800 g

Od ukončeného 18. měsíce

BEBA COMFORT 4 HM-O, 800 g
0
0/5
BEBA COMOFORT 5

Od ukončeného 24. měsíce

BEBA COMFORT 5, 800 g
0
0/5
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500 ml

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500ml
5
5/5
BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3 HM-O, 500ml
5
4.9/5
Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

Naše značky