Arrow backLanguage
7-9 měsíců
Článek
Add this post to favorites

100 % rostlinné příkrmy pro malé gurmány

Pro malé gurmány, kteří se seznamují s prvními příkrmy jsme speciálně s našimi certifikovanými farmáři vyvinuly nové GERBER Organic 100 % rostlinné příkrmy, které jsou bez přidané soli, aromat či zahušťovadel.

2minuty čtení Říj 7, 2022

Vaše miminko se tak neseznámí s ničím jiným než s chuťově delikátním složením surovin opravdové chuti.

S mnohými farmáři spolupracujeme už po generace a společnými silami pečujeme o přirozený koloběh přírody tím, že pečlivě vybíráme semínka, připravujeme půdu a s láskou se staráme o úrodu, abychom mohli poskytnout takové produkty, které uspokojí nejen vysoké nároky dospělých, ale také mlsné jazýčky malých gurmánů.

Opravdová chuť pestrých ingrediencí v každé porci

prikrmy

 

Každá sklenička skrývá pestrou kombinaci ingrediencí s kapkou olivového oleje, díky které si malý gurmán užije novou životní etapu objevování chutí naplno. Budou uspokojeny nejen jeho chuťové pohárky, ale také jeho bříško. Každá porce totiž skrývá bohaté složení luštěnin, obilovin a zeleniny, tudíž je kvalitním zdrojem kompletních rostlinných bílkovin a vlákniny pro spokojené bříško Vašeho děťátka.

 

bohate slozeni

 

Uspokojit mlsný jazýček vašeho miminka můžeme rovnou výběrem jednou skleničkou z pestré nabídky ingrediencí. V nabídce nám nechybí kombinace cizrny, bílých fazolek, máslové dýně, cukety nebo quinoa. Záleží, na co zrovna bude mít váš jedlík chuť. Ani s jedním výběrem však nešlápnete vedle.

 

banner 4 vegan prikrmy cz

 

Nové GERBER Organic 100% rostlinné příkrmy můžete objevit v prodejních sítích DM či internetovém obchodě DM nebo Alza.

Samozřejmě, že pro nutričně vyvážené složení nelze v jídelníčku vašeho miminka opomíjet ani živočišnou bílkovinu. Ta je zdrojem železa, které je nezbytné pro správný rozvoj dětského organismu. Portfolio GERBER produktů je rozmanité a nabízí i bohatou nabídku masozeleninových příkrmů.

Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

Naše značky