Arrow backLanguage
Od ukončeného 6. měsíce
Produkt BEBA SUPREMEpro
Add this post to favorites

BEBA SUPREMEpro 2, 800 g

0
0 Recenze

BEBA SUPREMEpro 2 5HM-O, instantní pokračovací kojenecká mléčná výživa s Limosilactobacillus reuteri a upravenou bílkovinou. Pro kojence od ukončeného 6. měsíce, 800 g plech.

 

Kupte na:

Celoživotní zdraví vyžaduje včasné vybudování pevných základů. Zejména v raném věku je pro děti nejdůležitější správná výživa. Důležitým faktorem je schopnost podporovat imunitní systém vašeho dítěte. Z těchto důvodů se jádrem našeho zkoumání staly prebiotické oligosacharidy strukturou totožné s těmi, které se nacházejí v mateřském mléce. Díky špičkovému výzkumu a vývoji jsme nyní dokázali replikovat a vyvinout recepturu se strukturami 5 nejvýznamnějších prebiotických oligosacharidů, probiotik a šetrnou, částečně štěpenou bílkovinu upravenou procesem OPTIPRO® HA. BEBA SUPREMEpro 2 5HM-O je nejen novou dimenzí kojenecké výživy, ale i novým krokem pro budoucnost Vašich nejmenších.

BEBA SUPREMEpro 2 banner

Supremepro 2 popisek


BEBA SUPREMEpro 2 5HM-O je navržena odborníky tak, aby podpořila zdravý růst a vývoj Vašeho dítěte. Jedná se o výsledek více než 60letého výzkumu, který vedl k vytvoření toho nejlepšího základu dnes i v budoucnu.

BEBA SUPREMEpro 2 popisek

 

BEBA SUPREMEpro 2 5HM-O obsahuje složky, u kterých bylo prokázáno, že podporují rozvoj imunity1 a zdravý vývoj2 dítěte. Poskytněte Vašim dětem novou dimenzi kojenecké výživy BEBA SUPREMEpro® 2 5HM-O s 5 nejvýznamnějšími oligosacharidy 2´FL, DFL, LNT, 3’SL a 6’SL.

 

BEBA SUPREMEpro 2 5HM-O obsahuje:
 

•    KOMPLEX 5 HMO -  2’FL, DFL, LNT, 6’SL, 3’SL, naše nejdokonalejší směs pěti nejvíce zastoupených oligosacharidů strukturou totožných s těmi, které se nacházejí v mateřském mléce.
•    OPTIPRO® HA je speciální proces k získání 100% syrovátkové, částečně hydrolyzované bílkoviny.

•   BAKTERIE STŘEVNÍ MIKROFLÓRY jsou bakterie mléčného kvašení, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.


•   IMUNITA - Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.*
•   RŮST A VÝVOJ - Vápník je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.*

 * Ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

 

UDRŽITELNOST A RECYKLACE:

To nejlepší pro naše nejmenší, to je jasná volba všech rodičů na celé planetě. Nestlé se zabývá nejen vědou a výzkumem mateřského mléka, ale klade velký důraz také na bezpečnost, ekologičnost, hygienu a praktičnost obalů.

Proto jsme pro Vás vyvinuli naši nejlepší plechovku BEBA

eko plechovka supremepro 2

 

 • BEZPEČNÁ, protože byla vyvinuta s cílem chránit produkt před vzduchem, vlhkostí a světlem. Plechovka má hliníkovou fólii, která zajišťuje vnější i vnitřní bezpečností ochranu.
 • PRAKTICKÁ, protože má průhledné víčko, aby bylo možné snadno zjistit, kolik výživy ještě zbývá.
 • HYGIENICKÁ, protože má prostor pro uložení odměrky navržen tak, aniž by byla odměrka v kontaktu s práškovou výživou.
 • EKOLOGICKÁ - Obal je šetrný k životnímu prostředí, protože samotná plechovka je vyrobená ze 100 % recyklovatelné oceli. Plastové víko a odměrka jsou vyrobeny z nejméně 66% tzv. „bioplastu“, tedy materiálu z obnovitelných zdrojů, který lze třídit a recyklovat jako běžný plast.
   

eko pečeť plechovka

 

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší.

1Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. 2Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

rating review icon
Poslední recenze

Průměrné hodnocení

0
0
0 Hodnocení zákazníků

Přehled hodnocení

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0
VÝHODY ČLENSTVÍ
Přidejte se do Nestle Baby&Me klubu

Čekají vás skvělé výhody, které vykouzlí úsměv každé mamince. Vyzkoušejte naše členství také.