Arrow backLanguage
Od ukončeného 18. měsíce
Produkt BEBA OPTIPRO
Add this post to favorites

BEBA OPTIPRO 4, 500 g

0
0 Recenze

BEBA OPTIPRO® 4 je instantní mléčná výživa pro malé děti, obohacená vitamíny a minerálními látkami. Od ukončeného 18. měsíce.

Kupte na: 

BEBA OPTIPRO® je oblíbená dětská mléčná výživa všech spokojených batolat. Receptura je obohacena o nezbytné vitamíny a minerální látky jako železo, vápník a vitamín D pro správné základy1 do života a navíc obsahuje také probiotika B.lactis a optimalizovanou bílkovinu. Lahodná chuť mléčné výživy BEBA OPTIPRO® potěší i mlsné jazýčky. Balení v krabici je šetrné k přírodě, díky 100% recyklovatelnému obalu a recyklovatelné odměrce uvnitř balení, která je vyrobena z bioplastu z obnovitelných zdrojů.

BEBA OPTIPRO® pro Vaše děťátko:
 

Molekula OPTIPRO


OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. 
 

Molekula podpora imunity
Podpora imunity – vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. 
 

 

Molekula bez palmového oleje
Bez palmového oleje. 

 

 

Od ukončeného 24. měsíce věku přejděte na BEBA OPTIPRO® 5.

1 Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
 

Banner BEBA OPTIPRO 4


 

Mohlo by vás zajímat:

 • Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! Jejímu výzkumu a výrobě se věnuje více než 155 let. Roku 1867 Henri Nestlé představil světu 1. náhradní kojeneckou výživu – Farina Lactée.
Logo 155 výživový expert

 

 • Dlouholetý výzkum mateřského mléka nám umožňuje neustále vylepšovat receptury BEBA, zároveň však klademe velký důraz i na starost o naši planetu. Naše plechovky jsou plně recyklovatelné, víčko a odměrka jsou z bioplastu z obnovitelných zdrojů a mléko odebíráme z farem, které se zavázaly snižovat uhlíkovou stopu. Pečujeme tak o úžasnou budoucnost těch nejmenších.
Eko pečeť krabice

 

 • Inspiraci jsme našli v přírodě, kojenecká mléka vyrábíme po vzoru mateřského mléka dle moderních vědeckých poznatků a postupů. Díky tomu jsme jako první výrobce do kojenecké výživy dokázali přidat oligosacharidy strukturou podobné těm v mateřském mléku.
 • Jsme experti na bílkovinu – máme patentovaný proces OPTIPRO® určený k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin optimalizujeme tak, aby odpovídalo potřebám příslušného věku dítěte. Nadbytek bílkovin může mít totiž pro dítě negativní vliv.
   
Banner BEBA OPTIPRO 4 udržitelnost


 

 Poznejte portfolio BEBA: ​​​​​​​

Tabulka srovnání mlék BEBA

   

rating review icon

Poslední recenze

Průměrné hodnocení

0
0
0 Hodnocení zákazníků

Přehled hodnocení

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0