Arrow backLanguage
7-9 měsíců
Článek
Add this post to favorites

Maminky z E-mimina testovaly BEBA SUPREMEpro 2

Maminky z mateřského fóra E-mimino testovaly naši nejdokonalejší recepturu BEBA SUPREMEpro 2 s komplexem 5 HMO. 

3minuty čtení Pro 14, 2023

BEBA SUPREMEpro 2 je navržena odborníky tak, aby podpořila zdravý růst a vývoj Vašeho dítěte. 1Jedná se o výsledek více než 60letého výzkumu, který vedl k vytvoření toho nejlepšího základu dnes i v budoucnu.


BEBA SUPREMEpro 2 byla hodnocena maminkami velmi pozitivně a dostala celkové hodnocení 4.9*.


Maminky se ve svých hodnoceních nejvíce shodovaly na tom, že se mlíčko jednoduše a rychle připravuje, snadno se rozpouští, nepění a netvoří hrudky. Na samotném mlíčku pak vyzdvihovaly jeho chuť a příjemnou vůni. V neposlední řadě oceňovaly také praktické balení, na kterém se jim líbil přístup značky k udržitelnosti a možnost znovuvyužití uzavíratelné plechovky.  


Naše nejdokonalejší receptura BEBA SUPREMEpro s 5 prebiotickými oligosacharidy po vzoru mateřského mléka potěší každou maminku. Kromě toho, že skvěle vyhovuje požadavkům dětského bříška a má skvělou chuť, je navíc bez palmového oleje.

Maminky, které BEBU SUPREMEpro 2 testovaly, napsaly:

Maminka Kristína:

„První mlíčko, po kterém mi maličký přišel napapaný, spokojený a v klidu usnul. Mlíčko nepění a skvěle se rozpouští.“

Maminka Klára:

„Mléku Beba není co vytknout. Krásně se rozpustí a nedělá žádné hrudky, ani žádnou pěnu (což některé jiná mléka dělají). Našemu "otesánkovi " velmi chutná. Co oceňuji je skvěle uzavíratelná dóza, která dobře těsní.“

Maminka Týna:

„Mlíčko Beba malému moc chutná. Dobře se rozpouští a má praktické balení. Sleduji složení um a tohle mně připadá super. Hlavně neobsahuje palmový olej. Navíc je ještě obohacené o další složky prospěšné pro vývoj miminka.“

Maminka Míša:

„Skvělá chuť mléka. Je to nejméně pěnivé mléko, s kterým jsem se zatím setkala, což je veliké plus. Vůně výborná a jednoduchá rozpustnost. Dózy od Beby jsou mé nejoblíbenější, vždy mají i další využití.“

 

nestle beba hodnoceni

 

Všechny recenze si můžete přečíst na stránkách e-mimina

Abyste mohli být svým miminkem okouzleni každý den, je potřeba mu dát tu nejlepší výživu, která podpoří zdravý růst a vývoj1 vašeho děťátka a pomůže mu vybudovat pevné základy celoživotního zdraví2. Když bude mít děťátko plno síly a spokojené bříško může vás každý den překvapovat a vzbuzovat ve vás ten neskutečně krásný pocit hrdosti.


BEBU SUPREMEpro najdete například v drogeriích DM, vybraných lékárnách nebo ji můžete zakoupit na Alza.cz, Mall.cz a online lékárnách, jako je například dm.cz nebo drmax.cz.

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem. 1Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy. 2Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.

Zdroj fotografie v hlavičce článku: E-mimino.cz