Arrow backLanguage
Od 6. měsíce
Článek
Add this post to favorites

Maminky otestovaly a doporučují mléko BEBA COMFORT

Maminky z eMimina dostaly možnost otestovat naše prémiové dětské mléko BEBA COMFORT v sypké i tekuté variantě. Mlíčka získala celkem 100%.

3minuty čtení Pro 21, 2022

Maminky si pochvalovaly především chuť, složení, praktické balení a spokojená bříška svých miminek.

Příležitost otestovat mlíčka získalo 40 maminek. Pochvalovaly si především příjemnou vůni a chuť, absenci bolesti bříška a nevolnosti. Podle reakcí maminek se mlíčko krásně rozpouští, nepění a netvoří se v něm hrudky, takže díky tomu ušetří spoustu času při přípravě. Díky kvalitnímu složení, které obsahuje prebiotické oligosacharidy a probiotika, děti pěkně usínají. Maminky si také chválily skvělou dostupnost, velikost a praktičnost plechovky, která má průhledné víčko, díky kterému snadno zjistí, kolik výživy ještě zbývá. Při cestování a různých výletech maminkám poslouží předpřipravená tekutá verze, jejíž chuť je stejná jako mléčko z dózy.

 

Podívejte se sami, co o testování mlíčka napsaly:

Maminka s přezdívkou PestoBazalka:
„Jsme rádi, že jsme mohli mlíčko otestovat. Malému Beba Comfort velmi chutná, a to je dost vybíravý. Můžeme jen doporučit. Velice si pochvalujeme tekutou předpřipravenou verzi mléka. Je ideální na cesty nebo když není akorát dost času. Myslím si, že to ocení spousta maminek.“


Maminka s přezdívkou AleNka1997:
„Krásný den přeji, testovaly jsme spolu s dcerkou (7 měsíců) mléko Beba Comfort 2 jak v prášku, tak v tekuté verzi. Jsme naprosto spokojeni. Dcerce velmi chutná, vždy vše sní, krásně spinká celou noc, nebolí ji bříško. I já jsem spokojená, mlíčko se krásně rozpouští, krásně voní i chutná. Mléko v tekuté formě je skvělé na výlety, jsme opravdu spokojeni, mohu jen a jen doporučit.“


Maminka s přezdívkou Evonelka:
„Naše Karolínka má 10 měsíců a jen tak nějaké umělé mléko jí nesedne, většinu vždy vyplivne, ale naštěstí mléko BEBA jí velmi zachutnalo. A přichystané mlíčko na cesty je také super, když nemáte čas nebo nestíháte, stačí ho hodit do kabelky a můžete vyrazit. Ano, každé děťátko je jiné a každé to snese také jinak, ale když je spokojené děťátko, je spokojena i maminka.“

Maminka s přezdívkou Mispule28:
„Naší Miunce tedy Beba chutná a moc. Dobře zasytí a velké balení je praktické, hlavně když jako já máte milovníka mlíčka a nechcete běhat často do obchodu. Kdyby dcerka dokázala sama mluvit, myslím si, že bychom se obě shodli na tom, že je to super pokračovací výživa. Asi také jedna z nejlepších, které jsme měly možnost vyzkoušet a zhodnotit. Všechny důležité body splňuje na jedničku, stejně jako výživové hodnoty, a ukazatelem bylo spokojeno bříško ❤️a nejvíce nás zaujalo také jako opěrka při nácviku chůze.“

Maminka s přezdívkou Domi15:
„Beba byla nejlepší volba, kterou jsem po ukončení kojení mohla vybrat. Synovi hned zachutnala, hlavně ji dobře snáší a nebolí ho bříško. Má výborné složení a obsahuje probiotika. Beba přesně splňuje požadavky, které jsem od UM vyžadovala. Navíc má praktické balení, plechovku můžete využít, i když už je prázdná, například v kuchyni na mouku, kávu nebo tatínky v dílně na šrouby. Tekutá Beba je výborná na výlety a dovolenou, ale třeba i tehdy, když doma nestíháte, tak je to hned připraveno.

 

Chcete-li si přečíst další recenze maminek, které měly příležitost otestovat mléčka BEBA COMFORT HM-O, podívejte se na stránky eMimino.cz.

Hledáte kojeneckou výživu, která bude chutnat vašim nejmenším natolik, že nebudou chtít odložit lahvičku z ručiček? Vyzkoušejte prémiovou kojeneckou výživu BEBA COMFORT, přidejte se k další spokojené mamince a dopřejte svým nejmenším mlíčko s unikátním složením pro podporu imunity1 a zdravého růstu2. Naleznete ji například v drogeriích DM, v Tescu nebo si ji můžete koupit v internetových obchodech jako Alza.cz, Feedo.cz, Mall.cz a dalších.

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše děťátko to nejlepší. 1Minerální látky, železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. 2Vápník je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

 

Doporučené produkty
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 4, 5 HMO 800 g

Od ukončeného 18. měsíce

BEBA COMFORT 4 HM-O, 800 g
0
0/5
BEBA COMOFORT 5

Od ukončeného 24. měsíce

BEBA COMFORT 5, 800 g
0
0/5
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500 ml

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500ml
5
5/5
BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3 HM-O, 500ml
5
4.9/5
Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

Naše značky