Arrow backLanguage
Od narození
Článek
Add this post to favorites

Rodiče z E-mimina testovali BEBACARE FIBRE

Rodiče z rodičovského fóra E-mimino testovali naši vlákninu BEBACARE FIBRE s GOS/FOS, která pomáhá řešit dva problémy se zácpou u kojenců a malých dětí, a to frekvenci a konzistenci stolice.

3minuty čtení Říj 16, 2023

Zácpa může trápit i ty nejmenší děti. Proto rodiče z rodičovského fóra E-mimino testovali naši přírodní vlákninu, která pomáhá řešit dva problémy se zácpou u kojenců a malých dětí, a to frekvenci a konzistenci stolice.

BEBACARE FIBRE byla maminkami hodnocena velmi pozitivně a získala 94% hodnocení. Maminky a tatínkové se ve svých recenzích většinou shodli na spolehlivém účinku a praktickém balení v podobě jednotlivých sáčků. Rodiče také zmiňovali neutrální chuť a snadné rozpouštění.

emimino

 

Náš jedinečný produkt BEBACARE FIBRE obsahuje GOS/FOS - speciální směs prebiotických oligosacharidů, která pomáhá zlepšit konzistenci stolice podle vzoru kojených dětí. BEBACARE FIBRE působí jako rozpustná vláknina, která vyživuje probiotické bakterie mléčného kvašení ve střevech a může pomoci zmírnit funkční zácpu změkčením stolice a zvýšením pohyblivosti střev. Díky jedinečnému složení je tento výrobek vhodný již od narození.

fibre vláknina

Rodiče, které BEBACARE FIBRE testovali, napsali: 


Tatínek Honza:

 

O BEBACARE FIBRE jsem už slyšel, vyzkoušeli jsme ale až díky testování na eMimino. Mohu vyjádřit naprostou spokojenost. Prcek všeobecně málo pije, tak se mu stolice moc neředí a je pro něj obtížné ji vyloučit. Líbí se mi, že je prášek rozdělený do sáčků, takže se dá použít i mimo domov. Chtěl bych podotknout, že prcek v mléce nebo čaji vždy pozná, že tam je něco navíc, a pak už do něj tuplem nic nedostanu. Tady se tak nestalo. Sám jsem ochutnal a prášek je naprosto bez chuti s snadno se rozpouští. K vyprázdnění došlo asi za 12 hodin po podání.

 

Maminka Nikča:


Poslední dobou měl syn problémy s vyprazdňováním a já už si nevěděla rady, jak mu pomoci. Proto jsem se těšila na testování, zda tento zázračný prášek pomůže. A hle, za 12 hodin od podání prášku se synovi ulevilo a šlo to jak po másle. Skvělé je také dávkování po sáčcích, nemusí se nic odměřovat. Chuť je neutrální, takže se přimíchá do pití a dítě nic nepozná.

 

Maminka Týna:


Začala jsem testovat s měsíčním synem. Už z porodnice jsme odcházeli s problémem se vyprázdnit a tohle testování nám moc pomohlo. Pravidelně kakal tak 1x za 2 dny a kolik pláče to doprovázelo, kolik bylo nakoupenych rourek, espumisanu..Diky tomu, že to nemá žádnou chuť jsem to mohla přimíchat do mleka a do pár hodinek krásně kakal i bez pomoci. Stolici měl pravidelně i tužší, po tomhle konzistence jak ma být a už máme zase veselo.

 

Maminka Helenka:


Testovali jsme s 3 měsíčním synem už víc jak 14 dni jsme měli problém s vyprazdňováním vyzkoušeno spoustu produktu které kdyz už pomohly tak po delší době jsem velmi rada za tohle testování po kterém synovi přišla úleva hned druhy den mohu jen doporučit
 

 

bebacare fibre

Všechny recenze si můžete přečíst na eMimino.cz .

Během prvních let života každého dítěte nastává mnoho okamžiků radosti, ale také chvíle, kdy nejmenší člen rodiny potřebuje více péče a podpory. Jedná se například o období, kdy se dítě potýká s běžnými zažívacími problémy, při kterých může pomoci BEBACARE FIBRE.

BEBACARE FIBRE najdete například v drogeriích DM a ve vybraných lékárnách, například drmax.cz nebo benu.cz.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.