Arrow backLanguage
Od narození
Článek
Add this post to favorites

Maminky z E-mimina testovaly BEBACARE Mama LACTO+

Maminky z rodičovského fóra E-mimino testovaly náš bylinný produkt BEBACARE Mama LACTO+, který podporuje tvorbu mateřského mléka

2minuty čtení Bře 7, 2024

Mateřské mléko dává vašemu dítěti ten nejlepší start do života. Přestože je kojení přirozený proces, můžete se na této cestě setkat s nejrůznějšími problémy, například, že se vám mléko netvoří nebo máte pocit, že se netvoří dostatečné množství mléka. BEBACARE LACTO+ je bylinný doplněk stravy navržený tak, aby vám pomáhal při tvorbě mateřského mléka. Obsahuje prášek ze semen pískavice řecké seno, dobře známé a tradičně užívané byliny, která podporuje tvorbu mléka během kojení.


BEBACARE Mama LACTO+ bylo maminkami hodnocena velmi pozitivně. Maminky se ve svých recenzích většinou shodly na spolehlivém účinku a výborném složení. 
 

BEBACARE Mama LACTO+

Maminky, které BEBACARE Mama LACTO+ testovaly, napsaly:

Maminka Markéta

Přípravek BEBABARE Mama Lacto+ mě velmi mile překvapil, tvorba mléka se opravdu zvýšila, najednou jsem cítila, jak mám nalitá a napnutá prsa - což se mi od porodu stalo jen párkrát. Na plné kojení to stále bohužel nestačí, ale mohla jsem malé snížit přísun umělého mléka a mateřské mléko jí teď vystačí nejen na noc, ale i na větší část dne.

 

Maminka Michaela

Byla jsem moc ráda, že jsem se do testování mohla zapojit. S laktací jsem měla velké problémy skrz stres (syn se narodil o dva měsíce dříve). Už jsem tomu nedávala velké šance a pomalu se smiřovala s tím, že kojit nebudu. Hned, co mi balíček přišel, jsem začala tobolky užívat. A světě div se, mléko se za pár dnů opět objevilo a nee v malé míře jako bylo doposud. Takže doporučuji. Opravdu funguje a moc děkuji za možnost tyto tobolky zkusit <3

 

Maminka Nikča

Výrobek můžu doporučit. Tobolky se zdají od pohledu větší, ale jdou lehce zapít. Používala jsem ráno 1 a na večer další. Laktace se zvedla zhruba už druhý den. Miminko bylo spokojené a já taky, protože sem neměla pocit málo nalitých prsou.

 

Maminka Katka

Na testovaní tohoto výrobku jsem se moc teěšila, byla jsem zvědava, co udělá s mým tělem. Právě procházíme růstovým spurtem, ale myslím si, že díky těmto tabletkám jsou prsa stále nalitá a produkují dostatek mléka. Za mě tedy ano, i když bych samozřejmě potřebovala více času na posouzení. Určite koupím tabletky a vyzkouším v delším časovém horizontu.

 

Maminka Hanka

Na testování na produkt BEBACARE Mama LACTO+ jsem byla velice zvědavá. Těšilo mě složení a čekala jsem z recenzí, až produkt sama otestuji, abych ho mohla pořádně posoudit. Výsledek: zvětšení laktace určitě. Poznala jsem to na více nalitých prsou, také pokud jsem nekojila co 2-3 hodiny, prsa mi hodně tekly. Což dávám jako plus určitě. Prášky se lehce polykají a jsou bez pachuti v ústech.

BEBACARE Mama LACTO+

Všechny recenze si můžete přečíst na eMimino.cz.