Nestlé NaturNes Bio: To nejlepší pro děti pochází z přírody

Bio NaturNes kase

Začínáte s příkrmy? Především v tomto období byste měli volit zdravé a kvalitní potraviny bez umělých látek. Nestlé Vám přináší řadu NaturNes BIO – kaše, ovocné kapsičky, sušenky a křupky v BIO kvalitě, které vašemu děťátku zachutnají a navíc potěší jeho malé bříško.

Stejně jako kdysi dávno, i dnes rodiče ví, že to nejlepší pro děti pochází z přírody. Proto je důležité u malých dětí dbát na výběr zdravých a co nejkvalitnějších potravin – to znamená bez konzervantů, přídavku cukrů, barviv a nejlépe v BIO kvalitě. Přesně takové jsou výrobky z řady NaturNes BIO od Nestlé, ideální volba při rozšiřování jídelníčku vašeho děťátka o příkrmy. Pojďme se podívat, jaké BIO dobroty v této řadě najdete.

Bio NaturNes kapsicka

 

Kaše NaturNes BIO

V období zavádění prvních příkrmů patří kaše mezi vhodnou součást dětského jídelníčku. Vyzkoušejte mléčnou banánovou a nemléčnou vanilkovou kaši od Nestlé v BIO kvalitě! Obě jsou šetrně vyráběny z pečlivě vybraných surovin z ekologického zemědělství a vy si tak můžete být jisti, že jste zvolili pro vaše děťátko to nejlepší.

Bio NaturNes kase

 

Kapsičky NaturNes BIO – zdravá a vydatná svačinka v praktickém balení

Kapsičky v praktickém balení se vejdou i do nejmenšího batůžku a jsou proto ideální svačinkou během cestování. Neobsahují žádné konzervanty* a najdete v nich plno vitamínů*. Kapsičky jsou vyrobené ze zralého ovoce, vypěstovaného na specializovaných farmách bez použití průmyslových hnojiv. Vedle kapsiček hruška, jablko a banán, hruška, jablko a černý rybíz, jablko a šípek nebo jablko, banán, borůvka a ostružina si mohou děti pochutnat také na unikátních příchutích: 100% mango a dýně s mrkví a banánem.

Bio NaturNes kapsicka

 

Sušenky a křupky NaturNes BIO

Kromě kašiček a kapsiček připravilo Nestlé v BIO kvalitě také sušenky a křupky, které uvádí na český trh. Pečené sušenky s příchutí jablka s vitamínem B1 jsou bezlepkové, bez přidaných cukrů**, konzervantů a barviv*. 100% BIO křupky s ovocnou a zeleninovou příchutí padnou do dětské ručičky a snadno se žvýkají. Děti si budou moct pochutnat na klasických chutích jako je banán nebo kombinace banánů a malin. Navíc pro mlsné jazýčky vašich dětí máme neobvyklé příchutě pomeranče a mrkve nebo kombinace zeleninových příchutí rajčete, mrkve a cibule.

Bio NaturNes susenky

*Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy

**Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry