Arrow backLanguage
Článek
Add this post to favorites

Pravidla chování na Instagramových profilech

Prosím dodržujte pravidla  chování na našich Instagramových účtech, děkujeme

3minuty čtení Květen 31, 2023

Prvních 1000 dní vašeho miminka, tedy období od počátku těhotenství až do batolecího věku, má vyvážená strava zásadní význam pro jeho zdravý vývoj i dobrou kondici po celý jeho život.
Proto se už více než 145 let inovujeme kojeneckou výživu podle nejnovějších vědeckých poznatků, tak aby odpovídala tomu, co vaše miminko v každém věkovém období potřebuje, a zajišťovala mu ten nejlepší start do života.
Nestlé - Společně chráníme to, co je vám nejdražší


Prohlášení:
DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO MAMINKU
Kojení je nejlepší způsob výživy miminka, protože mateřské mléko zajišťuje ideálně vyváženou stravu, poskytuje ochranu před různými nemocemi a také je zdrojem dalších výhod pro matku i dítě.
Doporučujeme, aby rozhodnutí o způsobu kojení dítěte bylo konzultováno s lékařem nebo porodní sestrou / asistentkou. Doporučení specialisty také pomáhá s přípravou na kojení a udržení laktace.
Účelem náhradního kojeneckého mléka je zastoupit mateřské mléko v případě, kdy se matka rozhodne přestat kojit nebo z určitých důvodů není kojení možné. Pamatujte si, že rozhodnutí přestat kojit nebo zavést částečné dokrmování lahví omezí množství vytvářeného mléka. Pokud se z jakéhokoli důvodu rozhodnete přestat kojit, pamatujte, že takové rozhodnutí lze těžko změnit. Je třeba vzít také do úvahy sociální důsledky používání náhradního kojeneckého mléka a v neposlední řadě i finanční zatížení spojené s jeho používáním. Náhradní kojenecké mléko je nutné vždy připravovat, užívat a přechovávat podle návodu na etiketě, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte. Se zavedením pokrmů, které doplňují mléčnou stravu, je třeba pamatovat, že musí být přizpůsobeny potřebám dítěte, musí být bezpečné a podávané podle doporučení. Jen tak lze minimalizovat riziko negativního vlivu na zdraví dítěte.


Domovní řád
Jsme rádi, že jste zavítali na stránku NESTLÉ BABY na Facebooku. Budeme rádi za každý váš komentář. Chceme tu vytvořit prostor pro všechny fanoušky značky NESTLÉ, BEBA a GERBER. Abychom si tu dobře rozuměli a cítili se jako doma, poprosíme vás o dodržování několika jednoduchých pravidel:
1. Slušnost především – žádné vulgarity a osobní útoky, prosím. Ani rasová, náboženská a genderová diskriminace tu nemají místo.
2. Myslete na soukromí – nesdílejte soukromé informace, ať už vaše nebo ostatních.
3. Držte se tématu – spam, komerční nebo opakované příspěvky nikoho nebaví.
4. Buďte originální – ctěte práva k duševnímu vlastnictví. Sdílejte video, odkazy, fotografie a texty jen pokud k nim máte oprávnění.
5. Facebook má také svá pravidla – seznamte se s nimi: https://www.facebook.com/policies/
Vezměte, prosím, na vědomí, že obsah, tvořený našimi fanoušky nutně neodráží názory naší společnosti.
Respektujeme ochranu osobních údajů: naše ochrana soukromí se vztahuje na osobní údaje, které na této stránce sdílíte, kromě vlastních pravidel platformy.
A jelikož pravidla jsou od toho, aby se dodržovala, příspěvky, které budou porušovat Domovní řád, budou z této stránky smazány. 

Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.