Arrow backLanguage
Od 8. měsíce
Článek
Add this post to favorites

GERBER Organic křupky – chutná svačinka

Křupky GERBER Organic umožňují nejmenším jedlíkům prozkoumat hravý svět prvních příkrmů. Začínáte-li s příkrmy, můžete do jejich jídelníčku zařadit právě křupky od světové jedničky GERBER.

2minuty čtení Čer 10, 2021

Křupky GERBER Organic se skládají z nejkvalitnějších surovin, zároveň jsou bez konzervantů, přidaných cukrů a barviv. Můžete si tak být jisti, že svému děťátku dopřejete skutečně to nejlepší. Značka GERBER navíc přináší řadu příchutí, mezi kterými najdete ovocné varianty banánu, a to buď samotného nebo v kombinaci s malinami či mangem. Vyzkoušet můžete také příchuť mrkve s pomerančem či arašíd. Mlsné jazýčky vašich nejmenších se tak díky GERBER křupkám dostanou k řadě neobvyklých chutí.

Každá křupka obsahuje kombinaci obilovin s ovocem či zeleninou pěstovaných na certifikovaných organických farmách, kde je brán ohled na přirozený způsob pěstování a dozrávání všech plodin. Grain&Grow koncept přináší do ručky vašeho děťátka to nejlepší ze světa obilovin v podobě zdravé svačinky.

Kromě skvělé chuti se s GERBER křupkami pojí i řada dalších benefitů. Křupky svou velikostí skvěle padnou do ruček malých jedlíků. Díky jejich křehké textuře se nemusíte bát o bezpečí svého děťátka, každá křupka se snadno rozplyne v jeho pusince. Hravý tvar navíc pobídne k samostatnému krmení, při kterém si jedlík potrénuje jemnou motoriku.

Křupky GERBER Organic

Za velmi populární je v poslední době považována metoda BLW tzv. Baby-Led Weaning. Název metody napovídá, že se jedná o metodu vedenou samotnými dětmi. Děti si pomocí metody osvojují nové dovednosti a učí se samostatnosti, motorickým dovednostem jako je držení jídla v ručkách, žvýkání a polykání. Malý jedlík si sám rozhoduje, co bude jíst a jakým způsobem. Všímá si chuťových vlastností a postupně si vybírá své oblíbené pokrmy.

Váháte, zda metodu BLW vyzkoušet? Podívejte se na seznam vybraných benefitů, které se s touto metodou pojí.

  • Dětičky se samy seznámí s řadou chutí, textur, tvarů a barev.
  • Dochází k podpoře samostatnosti dětí.
  • Zlepšuje se motorika a také žvýkání.
  • Zlepšuje vztah k jídlu.

Křupky GERBER Organic, pro své specifické vlastnosti speciálně přizpůsobené miminku, budou právě vhodným pomocníkem, pokud se rozhodnete metodu BLW vyzkoušet. Navíc jsou baleny ve znovu-uzavíratelném obalu, budou proto praktickou volbou nejen jako chutná svačinka kdykoliv během dne, ale třeba i na cesty.

Dejte Vašemu děťátku možnost prozkoumat svět chutí po svém s křupkami GERBER Organic.

Registrace
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

akvizice
Bavilo vás čtení? Nechte si posílat články na míru!

V Nestlé Baby&me klubu posíláme každé mamince obsah přímo pro ni a její miminko. Užijte si ho také.

Naše značky