Arrow backLanguage
Od narození
Produkt BEBA OPTIPRO
Add this post to favorites

BEBA OPTIPRO 1, 500 g

0
0 Recenze

BEBA OPTIPRO® 1 je instantní počáteční mléčná kojenecká výživa s bakteriemi mléčného kvašení B. lactis. Pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni, 500 g.

Kupte na:

BEBA OPTIPRO® je oblíbená dětská mléčná výživa všech spokojených miminek. Receptura obsahuje probiotika B.lactis a optimalizovanou bílkovinu. Lahodná chuť mléčné výživy BEBA OPTIPRO® potěší i mlsné jazýčky. Balení v krabici je šetrné k přírodě, díky 100% recyklovatelnému obalu a recyklovatelné odměrce uvnitř balení, která je vyrobena z bioplastu z obnovitelných zdrojů.

BEBA OPTIPRO® pro Vaše děťátko*:

Molekula OPTIPRO

OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin odpovídá potřebám dítěte v daném věku.1

 

molekula B.Lactis


B. LACTIS jsou bakterie podobné těm, které se nacházejí v trávicím traktu kojených dětí.


 

Molekula bez palmového oleje
Bez palmového oleje. 

 

Od ukončeného 6. měsíce přejděte na BEBA OPTIPRO® 2.

 

* Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. 1 Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

 

 Mohlo by vás zajímat:

 • Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! Jejímu výzkumu a výrobě se věnuje více než 155 let. Roku 1867 Henri Nestlé představil světu 1. náhradní kojeneckou výživu – Farina Lactée.
Logo 155 výživový expert

 

 • Dlouholetý výzkum mateřského mléka nám umožňuje neustále vylepšovat receptury BEBA, zároveň však klademe velký důraz i na starost o naši planetu. Naše plechovky jsou plně recyklovatelné, víčko a odměrka jsou z bioplastu z obnovitelných zdrojů a mléko odebíráme z farem, které se zavázaly snižovat uhlíkovou stopu. Pečujeme tak o úžasnou budoucnost těch nejmenších.

​​​​​​​

Eko pečeť krabice

 

 • Inspiraci jsme našli v přírodě, kojenecká mléka vyrábíme po vzoru mateřského mléka dle moderních vědeckých poznatků a postupů. Díky tomu jsme jako první výrobce do kojenecké výživy dokázali přidat oligosacharidy strukturou podobné těm v mateřském mléku.
 • Jsme experti na bílkovinu – máme patentovaný proces OPTIPRO® určený k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin optimalizujeme tak, aby odpovídalo potřebám příslušného věku dítěte. 1 Nadbytek bílkovin může mít totiž pro dítě negativní vliv.
   

1 Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.


Poznejte portfolio BEBA: 
 

Tabulka srovnání mlék BEBA

 

rating review icon
Poslední recenze

Průměrné hodnocení

0
0
0 Hodnocení zákazníků

Přehled hodnocení

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0
VÝHODY ČLENSTVÍ
Přidejte se do Nestle Baby&Me klubu

Čekají vás skvělé výhody, které vykouzlí úsměv každé mamince. Vyzkoušejte naše členství také.