Získejte dárek za doporučení

Milí rodiče, máme pro vás možnost vybrat si ze dvou dárků od značky BEBACARE nebo Gerber. Odměnu získají aktuální členové, kteří doporučí naše členství dále. Nově doporučené maminky nebo tatínkové se do výběru dárku samozřejmě také zapojí.  Mohou mít radost tak obě strany:-)

 

Vzhledem k tomu, že nevíme, zda se teprve těšíte na miminko, a nebo už se Vám třeba Váš drobeček batolí kolem nohou, vybrali jsme pro vás 2 různé dárky, z kterých si můžete vybrat

 

5 x GERBER Organic kapsička různých příchutí

nebo

Týdenní balení BEBACARE MAMA LACTO+, bylinného doplňku stravy pro podporu kojení

 

 

 

 

Neužívejte BEBACARE MAMA LACTO+ v průběhu těhotenství. Ve vzácných případech se u lidí s alergií na arašídy, sóju nebo jiné luštěniny mohou vyskytnout příznaky alergie. Uchovávejte mimo dosah dětí. BEBACARE LACTO+ není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Pokud užíváte léky nebo trpíte nějakým onemocněním, poraďte se svým lékařem nebo porodní asistentkou. V případě výskytu vedlejších účinků přestaňte výrobek okamžitě užívat. Absorbér vlhkosti uvnitř obalu není určen ke konzumaci.

Jak se zapojit? 

Pokud jste již členy klubu, tedy maminka nebo tatínek, kteří členství doporučili, stačí vyplnit formulář uvedený níže a vybrat si zasloužený dárek.Pokud Vám bylo členství nově doporučeno od jiného rodiče, nejdříve se prosím zaregistrujte do našeho klubu. Pak se vám teprve formulář s výberem dárku ukáže. 

Informace o Vás *
Zaškrtnutím souhlasím s podmínkami soutěže