Arrow backLanguage
7 − 9 mesiacov
Článok
Add this post to favorites

Otestované - Mamičky odporúčajú BEBA COMFORT 2 HM-O

Dojčenská výživa BEBA COMFORT 2 HM-O získala pozitívne hodnotenie, pozrite sa na hodnotenia spokojných mamičiek.  

4minút Čítať apr 19, 2022

Prémiová dojčenská výživa BEBA COMFORT 2 HM-O obsahujúca oligosacharidy 2'FL, probiotiká L.reuteri a bielkovinu upravenú procesom OPTIPRO® podľa vzoru materského mlieka sa stala úspešnou novinkou. Dojčenskú výživu BEBA COMFORT testovali mamičky v rámci testovania na portáli www.emimino.cz. Dojčenská výživa BEBA COMFORT 2 HM-O získala pozitívne hodnotenie, pozrite sa na hodnotenia spokojných mamičiek.  

Andrea: Bála jsem se změny, ale pomohla

Kvůli složení jsem chtěla vyzkoušet mléko BEBA a jsem ráda, že jsem do toho šla. Předchozí mléko nebylo dle mého ideální, ale bála jsem se experimentovat, abych to ještě nezhoršila. Nakonec změna byla to nejlepší, co jsem mohla udělat. Dceru mnohem méně trápí bříško, a dokonce jí mléko chutná více než to, které jsme používali předtím. Já zase oceňuji, že se fakt rychle rozpouští a nevytváří hrudky, takže je příprava rychlovka a to i s jednou rukou. :)

Lucka: Mléko příjemně voní a nevytváří hrudky

Tohle mléko jsme s mým 8měsíčním Danem zkusili poprvé. Byla jsem překvapená, že proti jiným značkám velmi příjemně voní. Dan je velký jedlík, takže se mi hodilo, že po mléce chvíli neměl hlad. Při přípravě jsem ocenila, že se velmi dobře rozpouští a nevytváří takové ty těžko rozmíchatelné hrudky.

B.comfort

Karin: Už si jiné mlíčko nevezme (až na to pravé)

Na BEBU jsme přešli teprve nedávno, ale malý Nathaniel si ji oblíbil hned. Nechápu, jak je to možné, ale zachutnala mu natolik, že už si jiné mlíčko nevezme (až na to pravé samozřejmě :) ). Jelikož malý roste jako z vody, považuju BEBU za ideální výživu. Má mnoho prospěšných látek, a to i na podporu imunity. Baví mě také její balení. Mléko je ve 100 % recyklovatelných plechovkách, pro které navíc najdete využití v kuchyni. Já je třeba používám k uskladnění dalších potravin. Příprava je jednoduchá klasika: převařit, nasypat, protřepat, dolít vodou a máte hotovo! :)

B.comfort

Eliška: Neměli jsme problém s přechodem na jiné mlíčko

Malá již nějakou dobu zlobila s mlíčkem a odmítala ho i v noci. Jakmile mi přišla nabídka vyzkoušet BEBU COMFORT, o které jsem již delší dobu četla, rozhodla jsem se ji zkusit. Malá už mlíčko pije jen večer, ale konečně dopije celou dávku. Díky tomu se nebudí tolik hladem. Nejvíc mě překvapilo, že nebyl vůbec problém s přechodem na jiné mlíčko. U předchozího mléka jsme totiž velmi bojovali. Nenastaly žádné zažívací problémy, což je velký bonus. Plus mě nadchlo, jak parádně se mléko rozpouští a nedělá hrudky.

B.comfort

 

Katka: BEBA se osvědčila u syna, tak pokračujeme

BEBA se osvědčila u i staršího syna, proto jsem po ní sáhla i u Alžbětky. Alžbětku jsem nedávno odstavila od mateřského mléka, ale na mléko nedá dopustit. Kojenecké mléko BEBA jí chutná, nedráždí jí bříško. Mléko ještě míchám i dvakrát za noc. Docenila jsem hlavně to, že se dobře a rychle rozmíchává. Lze to zvládnout i se zalepeným okem. :-)

B.comfort

Michaela: BEBA je první mléko, které jsme vyzkoušeli

Dcera byla půl roku výhradně kojená. BEBA je první UM, které vyzkoušela po 2 týdnech od zavedení zeleninových příkrmů. Týden dostávala BEBU jednou denně k snídani, nyní jsem zavedla i jako večerní poslední jídlo. V noci zatím stále kojím (mateřské mléko je přeci jenom jednoduší na přípravu :-) ). Mléko se velmi jednoduše připravuje – dle návodu pochopitelné pro někoho, kdo s UM nemá zkušenosti jako já. Mléko je připraveno opravdu velmi rychle, takže celá příprava snídaně je mžik. Dcerka byla zprvu velmi překvapená, co dostala, a vypila jen malinko, ale hned třetí den vypila celou dávku mléka. Navíc se zatím s hrnečkem a pitím seznamuje, což bych přisuzovala také tomu. Snášenlivost dle vyprazdňování zcela v pořádku – nenarušilo běžnou stolici a četnost vyprazdňování. Sama jsem mléko ochutnala a chutná mi. Nemám tedy doposud srovnání s konkurencí, ale tím, že malé vyhovuje, jiné značky zkoušet ani nebudeme. Děkuji za možnost vyzkoušení a všem s dcerou doporučujeme.

B.comfort

Dôležité upozornenie: Dojčenie je pre vaše bábätko to najlepšie. Pokiaľ už nemôžete dojčiť, vyberajte náhradnú dojčenskú výživu po porade so svojím pediatrom.

Odporúčané produkty
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 6. mesiaca

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 12. mesiaca

BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 4, 5 HMO 800 g

Od ukončeného 18. mesiaca

BEBA COMFORT 4, 5 HMO, 800 g
0
0/5
BEBA COMOFORT 5

Od ukončeného 24. mesiaca

BEBA COMFORT 5, 800 g
0
0/5
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500 ml

Od ukončeného 6. mesiaca

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500ml
5
5/5
BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá

Od ukončeného 12. mesiaca

BEBA COMFORT 3 HM-O, 500ml
5
4.9/5
Registracia
Bavilo vás čítanie? Nechajte si posielať články na mieru!

V Nestlé Baby&me klube posielame každé mamičke obsah priamo pre ňu a jej bábätko. Užite si ho tiež.

akvizice
Bavilo vás čítanie? Nechajte si posielať články na mieru!

V Nestlé Baby&me klube posielame každé mamičke obsah priamo pre ňu a jej bábätko. Užite si ho tiež.

Naše značky