Objevte nové BIO ovocné kapsičky Nestlé!
Bio kapsička Nestlé

Máte doma opravdového mlsouna? Pak vás potěší naše novinky, oblíbené ovocné kapsičky Nestlé v BIO kvalitě!

Novinka ve světě kapsiček

Rodina Nestlé ovocných kapsiček má dva nové členy – kapsičky Hruška Jablko Banán a Hruška Jablko Černý rybíz. Známou chuť oblíbeného ovocného pyré si tak nyní vaše ratolesti mohou vychutnat i v BIO kvalitě.

Novinky ocení především rodiče, kteří chtějí mít přehled o původu a kvalitě potravin pro svoje děti. Obě varianty, jablečná i hrušková, jsou totiž vyrobeny ze 100 % BIO ovoce. Nenajdete v nich lepek, konzervanty, ani přidaný cukr, ale pouze pečlivě vybrané ovoce z ekologického zemědělství.

To nejlepší z přírody

Aby mohla jakákoliv potravina nést označení BIO, musí splňovat velmi přísná kritéria, která jsou stanovená nařízením ES o ekologickém zemědělství. Ovoce použité při výrobě BIO kapsiček je vypěstované na specializovaných farmách bez použití chemických hnojiv. BIO produkty jsou proto mnohem chutnější, voňavější a obsahují více vlákniny, antioxidačních látek a vitamínů.

Nestlé vám nyní přináší ovocné kapsičky, které jsou vyrobeny z těch nejzralejších a nejsladších jablek a hrušek. Určeny jsou pro děti od ukončeného čtvrtého měsíce, takže po nich můžete sáhnout již při zavádění prvních příkrmů.

Ideální svačinka na cesty

Podzimní příroda má své kouzlo. Přináší spoustu barev a je tak perfektní pro rodinné výlety. Zvláště při těchto příležitostech oceníte praktické balení Nestlé BIO kapsiček. Nezaberou příliš místa v batohu a dokonce se vejdou i do kapsy, takže je můžete vzít všude s sebou. Větší děti je zvládnou sníst samy a menším stačí pomoci lžičkou.

Nestlé BIO kapsičky jsou ideální způsob, jak doplňovat vitamíny v podzimních plískanicích. Buďte spolu s námi o krok blíže k přírodě a ochutnejte vy i vaši malí gurmáni nové BIO ovocné kapsičky od Nestlé.