Arrow backLanguage

BEBA SUPREMEpro

Naše nejdokonalejší receptura BEBA SUPREMEpro s 6 prebiotickými oligosacharidy po vzoru mateřského mléka potěší každou maminku. Kromě toho, že skvěle vyhovuje požadavkům dětského bříška, má skvělou chuť a je navíc bez palmového oleje.

JE ČAS NA DALŠÍ FÁZI VÝVOJE VAŠEHO DĚŤÁTKA


Pokračovací kojenecká mléčná výživa BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO, je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Po ukončení 12. měsíce věku se poraďte s lékařem nebo kvalifikovaným odborníkem v oblasti dětské výživy o pokračování krmení batolecím mlékem BEBA SUPREMEpro 3, 6 HMO, které je přizpůsobeno výživovým potřebám dětí starších 12. měsíců. 

BEBA SUPREMEpro, 800 g
BEBA SUPREMEpro 2, 800 g

Od uk. 6. měsíce

BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO, 800 g
0
0/5
BEBA SUPREMEpro 3, 800 g
Nové

Od uk. 12. měsíce

BEBA SUPREMEpro 3, 6 HMO, 800 g
0
0/5

Nemyslíme ale pouze na zdokonalování našich receptur, velký důraz klademe také na péči o naši planetu. Proto jsou naše obaly plně recyklovatelné, víčko a odměrka jsou z bioplastu z obnovitelných zdrojů, mléko odebíráme od farmářů, kteří se zavázali snižovat uhlíkovou stopu a naše výrobní závody používají plně obnovitelnou energii.

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po dohodě se svým pediatrem.

1Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. 2Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Zkušenosti našich maminek

 
VÝHODY ČLENSTVÍ
Přidejte se do Nestle Baby&Me klubu

Čekají vás skvělé výhody, které vykouzlí úsměv každé mamince. Vyzkoušejte naše členství také.