Arrow backLanguage
BEBA COMFORT 5 HMO

MLÉČNÁ KOJENECKÁ VÝŽIVA BEBA COMFORT

Také máte pocit, že vaše dětičky rostou jako z vody? Ještě včera byli tím malým, bezbranným klubíčkem, a dnes? Jsou tak úžasně odvážní, když zvídavě objevují svět, zažívají tak úžasná dobrodružství a každičký den dělají úžasné pokroky. K tomu, aby se mohly správně rozvíjet a aby dokázaly úžasné věci, potřebují tu správnou výživu a spokojené bříško.

Kojenecká výživa BEBA Comfort, 5 HMO, s unikátním složením pro podporu imunitya zdravý růst2 vašeho miminka, po vzoru mateřského mléka Vám může být oporou na Vaší cestě rodičovstvím.

Doporučené produkty
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3, 5 HMO, 800 g
5
5/5
BEBA COMFORT 4, 5 HMO 800 g

Od ukončeného 18. měsíce

BEBA COMFORT 4 HM-O, 800 g
0
0/5
BEBA COMOFORT 5

Od ukončeného 24. měsíce

BEBA COMFORT 5, 800 g
0
0/5
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500 ml

Od ukončeného 6. měsíce

BEBA COMFORT 2, 5 HMO, 500ml
5
5/5
BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá

Od ukončeného 12. měsíce

BEBA COMFORT 3 HM-O, 500ml
5
4.9/5

BEBA COMFORT JE V DOSTÁNÍ TAKÉ V TEKUTÉ FORMĚ


Vyrážíte s mrňousky rádi na výlety? Díky tekutému mlíčku BEBA COMFORT, 5 HMO, pro Vás budou všechny výlety, procházky a nebo návštěvy ještě příjemnější. Už žádné ohřívání vody, hledání odměrky a zázemí, kde připravíte vašemu drobečkovi jeho oblíbené mlíčko. 
Ve chvíli, kdy miminko začne mít hlad, stačí BEBA COMFORT hotové mlíčko přelít do lahvičky a pokud vašemu miminku chutná studené, můžete ho podávat hned za studena. 

Pevný základ do života

 Každý rodič si pro své miminko přeje úžasnou budoucnost plnou zážitků a možností. 
A právě teď je ta chvíle, kdy jim můžete dát pevný základ do života a dodat jim odvahu, aby jejich zítřky stály skutečně za to!

ZKUŠENOSTI NAŠICH MAMINEK

 

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po dohodě se svým pediatrem.

1Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. 2Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.