Arrow backLanguage
Od narození
Produkt BEBA
Add this post to favorites

PreBEBA DISCHARGE, 400 g

0
0 Recenze

PreBEBA DISCHARGE, potravina pro zvláštní lékařské účely, instantní mléčná kojenecká výživa pro řízenou dietní výživu pro předčasně narozené děti a děti s nízkou porodní hmotností. Pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni, 400 g

Kupte na:

PreBEBA DISCHARGE je instantní mléčná kojenecká výživa, určená pro řízenou dietní výživu pro předčasně narozené děti a děti s nízkou porodní hmotností. Pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni.   

 • OPTIPRO® HA speciální proces k získání 100% syrovátkové částečně štěpené bílkoviny 
 • S bakteriemi mléčného kvašení Bifidus BL - bakterie mléčného kvašení, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.  
   
PreBEBA Discharge funkční specialita

PreBEBA DISCHARGE je mléčná kojenecká výživa, která poskytuje dostatečné množství nutričních látek na pokrytí výživových potřeb nedonošených novorozenců a kojenců s nízkou porodní hmotností po propuštění z nemocnice.

Mohlo by Vás zajímat:

 • ·       PŘES 155 LET VÝZKUMU

  o   Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! Jejímu výzkumu a výrobě se věnuje více než 155 let. Roku 1867 Henri Nestlé představil světu 1. náhradní kojeneckou výživu – Farina Lactée.

  ·       PEČUJEME O TY NEJMENŠÍ

  o   Jsme experti na bílkovinu – máme patentovaný proces OPTIPRO® určený k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin optimalizujeme tak, aby odpovídalo potřebám příslušného věku dítěte.

  ·       PO VZORU MATEŘSKÉHO MLÉKA

  o   Inspiraci jsme našli v přírodě, kojenecká mléka vyrábíme po vzoru mateřského mléka dle moderních vědeckých poznatků a postupů. Díky tomu jsme jako první výrobce do kojenecké výživy dokázali přidat oligosacharidy po vzoru mateřského mléka.

  ·       PEČUJEME O NAŠI PLANETU

  o   Kromě důrazu na kvalitu našich výrobků, klademe také velký důraz na péči o naši planetu. A to nejen skrze plně recyklovatelné plechovky, využívání obnovitelného bioplastu a spolupráce s farmami, které se zavázaly snižovat uhlíkovou stopu.

rating review icon
Poslední recenze

Průměrné hodnocení

0
0
0 Hodnocení zákazníků

Přehled hodnocení

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0
VÝHODY ČLENSTVÍ
Přidejte se do Nestle Baby&Me klubu

Čekají vás skvělé výhody, které vykouzlí úsměv každé mamince. Vyzkoušejte naše členství také.