Arrow backLanguage
Od narození
Produkt BEBA
Add this post to favorites

PreBEBA DISCHARGE, 400 g

0
0 (0)

PreBEBA DISCHARGE, potravina pro zvláštní lékařské účely, instantní mléčná kojenecká výživa pro řízenou dietní výživu pro předčasně narozené děti a děti s nízkou porodní hmotností. Pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni, 400 g

Kupte na:

PreBEBA DISCHARGE je instantní mléčná kojenecká výživa, určená pro řízenou dietní výživu pro předčasně narozené děti a děti s nízkou porodní hmotností. Pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni.   

 • OPTIPRO® HA – speciální proces k získání 100% syrovátkové částečně štěpené bílkoviny 
 • S bakteriemi mléčného kvašení Bifidus BL - bakterie mléčného kvašení, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.  
   

PreBEBA DISCHARGE je mléčná kojenecká výživa, která poskytuje dostatečné množství nutričních látek na pokrytí výživových potřeb nedonošených novorozenců a kojenců s nízkou porodní hmotností po propuštění z nemocnice.

Mohlo by Vás zajímat:

 •  

   

  ·       PŘES 155 LET VÝZKUMU

  o   Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! Jejímu výzkumu a výrobě se věnuje více než 155 let. Roku 1867 Henri Nestlé představil světu 1. náhradní kojeneckou výživu – Farina Lactée.

  ·       PEČUJEME O TY NEJMENŠÍ

  o   Jsme experti na bílkovinu – máme patentovaný proces OPTIPRO® určený k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin optimalizujeme tak, aby odpovídalo potřebám příslušného věku dítěte.

  ·       PO VZORU MATEŘSKÉHO MLÉKA

  o   Inspiraci jsme našli v přírodě, kojenecká mléka vyrábíme po vzoru mateřského mléka dle moderních vědeckých poznatků a postupů. Díky tomu jsme jako první výrobce do kojenecké výživy dokázali přidat oligosacharidy po vzoru mateřského mléka.

  ·       PEČUJEME O NAŠI PLANETU

  o   Kromě důrazu na kvalitu našich výrobků, klademe také velký důraz na péči o naši planetu. A to nejen skrze plně recyklovatelné plechovky, využívání obnovitelného bioplastu a spolupráce s farmami, které se zavázaly snižovat uhlíkovou stopu.

rating review icon
Poslední recenze

Průměrné hodnocení

0
0
0 Hodnocení zákazníků

Přehled hodnocení

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0
VÝHODY ČLENSTVÍ
Přidejte se do Nestle Baby&Me klubu

Čekají vás skvělé výhody, které vykouzlí úsměv každé mamince. Vyzkoušejte naše členství také.