Arrow backLanguage
Od uk. 12. měsíce
Nové
Produkt BEBA SUPREMEpro
Add this post to favorites

BEBA SUPREMEpro 3, 6 HMO, mléko pro malé děti, 800 g

0
0 (0)

BEBA SUPREMEpro 3, 6 HMO, instantní mléko pro malé děti s bakteriemi mléčného kvašení B. lactis a B. infantis a upravenou bílkovinou, od ukončeného 12. měsíce, 800 g.

Kupte na:

Celoživotní zdraví vyžaduje včasné vybudování pevných základů. Zejména v raném věku je pro děti nejdůležitější vhodná a vyvážená výživa. Důležitým prvkem správné výživy je její schopnost podporovat imunitní systém vašeho děťátka. Z těchto důvodů se jádrem našeho zkoumání staly prebiotické oligosacharidy strukturou podobné těm, které se nacházejí v mateřském mléce. Díky dlouholetému výzkumu jsme vyvinuli naši doposud nejdokonalejší recepturu s 6 prebiotickými oligosacharidy, probiotiky B. lactis a B. infantis a šetrnou, částečně štěpenou bílkovinou upravenou procesem GENTLE OPTIPRO®. Batolecí mléčná výživa BEBA SUPREMEpro 3, 6 HMO, je nejen inovativní recepturou na poli kojenecké výživy, ale i dalším krokem pro budování úžasné budoucnosti těch nejmenších.

 

Dětské batolecí mléko BEBA SUPREMEpro 3 obsahuje kombinaci unikátních látek po vzoru mateřského mléka, jejichž účinnost byla klinicky ověřená:

 

KOMPLEX 6 HMO (neboli komplex prebiotických OLIGOSACHARIDŮ) je naše nejdokonalejší směs šesti nejvíce zastoupených oligosacharidů (2’FL, 3’FL, LNT, DFL, 3’SL, 6’SL) po vzoru mateřského mléka.

 

GENTLE OPTIPRO® je speciální proces k získání 100% syrovátkové, částečně hydrolyzované bílkoviny s cílem přiblížit se mateřskému mléku.

 

PROBIOTIKA B. lactis a B. infantis jsou bakterie mléčného kvašení, které se přirozeně nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.
 


BEZ palmového oleje.
 


BEZ rybího oleje.

 

 

*Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

BEBA SUPREMEpro 3, 800 g benefity

Unikátní složení pro úžasnou budoucnost vašeho miminka:

 

Kognitivní vývoj 
KOGNITIVNÍ VÝVOJ – Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. 

 

podpora imunnity
PODPORA IMUNITY – Vitamíny (A, C, D) + železo a zinek se podílejí na normálním fungování imunitního systému.
 

Růst a vývoj kostí


RŮST A VÝVOJ KOSTÍ – Vápník je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.
 
 

Vývoj zubů
VÝVOJ ZUBŮ – Vitamín D přispívá k normálnímu vývoji kosti a zubů.

 

 

BEBA SUPREMEpro 3, 800 g maminka

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

S LÁSKOU A RESPEKTEM K PŘÍRODĚ


Dlouholetý výzkum mateřského mléka nám umožňuje neustále vylepšovat naše receptury BEBA, zároveň však klademe velký důraz i na starost o naši planetu, proto jsme pro Vás vyvinuli naši nejlepší plechovku BEBA. Pečujeme tak o úžasnou budoucnost těch nejmenších. 

rating review icon
Poslední recenze

Průměrné hodnocení

0
0
0 Hodnocení zákazníků

Přehled hodnocení

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0
VÝHODY ČLENSTVÍ
Přidejte se do Nestle Baby&Me klubu

Čekají vás skvělé výhody, které vykouzlí úsměv každé mamince. Vyzkoušejte naše členství také.