Arrow backLanguage
Od ukončeného 18. měsíce
Produkt BEBA Comfort
Add this post to favorites

BEBA COMFORT 4 HM-O, 800 g

0
0 Recenze

BEBA COMFORT 4 HM-O, Instantní mléčná výživa pro malé děti, s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri, od ukončeného 18. měsíce. 

Kupte na:

Prémiová kojenecká výživa s prebiotickými oligosacharidy 2´FL. BEBA COMFORT 4 HM-O pro spokojené bříško Vašich miminek je prémiová kojenecká výživa vyvinutá na základě 60 let výzkumu mateřského mléka.

 

BEBA COMFORT 4 HM-O obsahuje klinicky ověřenou kombinaci prospěšných látek pro Vaše děťátko:*
 

molekula HM-O2´FL (2´FUKOSYLLAKTOSA) je prebiotický oligosacharid strukturou podobný těm v mateřském mléce.

 

Molekula OPTIPRO

OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.

 

molekula probiotika
Probiotické bakterie L. reuteri, které se přirozeně nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.

 

Molekula podpora imunity
Podpora imunity - Vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.1

 

 

Molekula bez palmového oleje

Bez palmového oleje.

 


*Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší.1 Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy

 

 

Mohlo by vás zajímat:

 • Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! Jejímu výzkumu a výrobě se věnuje více než 155 let. Roku 1867 Henri Nestlé představil světu 1. náhradní kojeneckou výživu – Farina Lactée.

 

Logo 155 výživový expert

 

 • Dlouholetý výzkum mateřského mléka nám umožňuje neustále vylepšovat receptury BEBA, zároveň však klademe velký důraz i na starost o naši planetu. Naše plechovky jsou plně recyklovatelné, víčko a odměrka jsou z bioplastu z obnovitelných zdrojů a mléko odebíráme z farem, které se zavázaly snižovat uhlíkovou stopu. Pečujeme tak o úžasnou budoucnost těch nejmenších.

 

Eko pečeť plechovka

 

 • Inspiraci jsme našli v přírodě, kojenecká mléka vyrábíme po vzoru mateřského mléka dle moderních vědeckých poznatků a postupů. Díky tomu jsme jako první výrobce do kojenecké výživy dokázali přidat oligosacharidy strukturou podobné těm v mateřském mléku.
 • Jsme experti na bílkovinu – máme patentovaný proces OPTIPRO® určený k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin optimalizujeme tak, aby odpovídalo potřebám příslušného věku dítěte. 1 Nadbytek bílkovin může mít totiž pro dítě negativní vliv.

 

 

Výhody balení: 

Nestlé se zabývá nejen vědou a výzkumem mateřského mléka, ale klade velký důraz i na bezpečnost, ekologičnost, hygieničnost a praktičnost obalů. Proto jsme pro Vás vyvinuli naši nejlepší plechovku BEBA.

 • BEZPEČNÁ, protože byla vyvinuta s cílem chránit produkt před vzduchem, vlhkostí a světlem. Plechovka má vnější bezpečností ochranu a vnitřní ochranu, tou je  hliníková fólie.
 • PRAKTICKÁ, protože má průhledné víčko, aby bylo možné snadno zjistit, kolik výživy  ještě zbývá.
 • HYGIENICKÁ, protože má prostor pro uložení odměrky navržen tak,  aniž by byla odměrka  v kontaktu s práškovou výživou.
 • EKOLOGICKÁ - Obal je šetrný k životnímu prostředí, protože samotná plechovka je vyrobená ze 100 % recyklovatelné oceli. Plastové víčko a odměrka jsou vyrobeny z  nejméně 60%  bioplastu,  materiálu z obnovitelných zdrojů, který lze třídit a recyklovat jako běžný plast.
eko banner BEBA COMFORT 4

 


Poznejte portfolio BEBA 

Tabulka srovnání mlék BEBA
rating review icon

Poslední recenze

Průměrné hodnocení

0
0
0 Hodnocení zákazníků

Přehled hodnocení

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0