Vyhrajte balíček Nestlé BIO kapsiček a roztomilého medvídka k tomu

Zapojte se do soutěže o balíček nových BIO kapsiček od Nestlé. Ukažte nám, jak  zábavně se svým děťátkem doplňujete vitamíny, a výhra v podobě zdravé svačinky a roztomilého medvídka může být vaše!

Mají vaše děti opravdu mlsné jazýčky? V tom případě jsou pro ně kapsičky BIO jablko a BIO hruška přesně to pravé. Vyrobeny jsou z těch nejzralejších a nejsladších jablek a hrušek, takže jejich chuti odolá jen málokterý malý mlsoun. Navíc obsahují řadu vitamínů, a tak představují perfektní svačinku na doma i na výlety.

Hravá svačinka plná vitamínů

Ovocné kapsičky jsou vhodným zpestřením dětské stravy a ideálním způsobem, jak doplňovat vitamíny zejména v podzimních a zimních měsících. Jejich velkou výhodou je praktické balení, takže je můžete mít vždy po ruce. V batohu ani kabelce příliš místa nezaberou a bez problému se vejdou také do kapsy. Starší děti je navíc zvládnou sníst úplně samy a ještě je to bude bavit. Mladším stačí pomoci lžičkou, a pokud nesní celou kapsičku najednou, můžete ji opět uzavřít a uschovat na později.

Kromě zajímavého obalu zaujmou ovocné BIO kapsičky i svým obsahem.  Aby mohly nést označení BIO, musí splňovat velmi přísná kritéria, která jsou stanovená nařízením ES o ekologickém zemědělství.  Nenajdete v nich lepek, konzervanty, ani přidaný cukr, ale pouze pečlivě vybrané BIO ovoce. Určeny jsou pro děti od ukončeného čtvrtého měsíce, takže po nich můžete sáhnut již při zavádění prvních příkrmů.

Balíček kapsiček s překvapením

Zkuste své štěstí v naší soutěži o balíček Nestlé BIO kapsiček a udělejte svému děťátku radost chutnou svačinkou. Balíček pro výherce obsahuje hned několik kapsiček s oblíbeným hruškovým a jablečným pyré. Zároveň se v něm ukrývá roztomilý pletený medvídek. Pokud vaše děťátko ještě nemá svého oblíbeného plyšového kamaráda, tak to „výherní“ medvídek určitě změní. Vyrobený je pouze z přírodních BIO materiálů, je krásně měkký, hebký a velmi příjemný na dotek. Jakmile s ním vašeho drobečka jednou seznámíte, uvidíte, že už ho nedá z ruky.

Jak se zapojit do soutěže?

Vyberte fotografii, která co nejlépe zachycuje, jak se svým děťátkem zábavnou formou doplňujete vitamíny. Fotografii spolu s vaším jménem, příjmením, adresou a věkem děťátka zašlete na e-mail soutez@fleishman.com. Do předmětu uveďte „Fotosoutěž Nestlé Baby“ Soutěže se mohou zúčastnit pouze členové Nestlé Baby Clubu, takže pokud jím ještě nejste, zaregistrujte se co nejdříve na www.nestlebaby.cz. Nezapomeňte si také přečíst pravidla a další podmínky pro účast v soutěži o balíček Nestlé BIO kapsiček. Dejte si však pozor! Na soutěžních fotografiích mohou být jen miminka, která už překročila věkovou hranici 6 měsíců.

Vámi zaslané fotografie budeme postupně zveřejňovat na našich facebookových stránkách Nestlé Baby Club. Můžete tak svůj soutěžní snímek sdílet s přáteli nebo sledovat příspěvky ostatních soutěžících a nechat se inspirovat pro přípravu svačinek plných vitamínů.

Na výhru se může těšit 3 z vás, kteří co nejoriginálnějším způsobem zachytí chvíle, kdy si jejich děťátko dopřává vitamíny zábavnou a přitom hravou formou. Nejlepší fotografie vybere odborná porota. Soutěž bude probíhat v termínu od 31. 10. 2017 do 20. 11. 2017. Jak doplňují vitamíny vaše děti? Máte tip na ovocnou nebo zeleninovou svačinku, kterou zaručeně nikdy neodmítnou? Podělte se s námi o své zkušenosti.

Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme vám hodně štěstí v soutěži!

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.