Nové BIO kapsičky od Nestlé – Jedinečné chutě v BIO kvalitě!
Nestlé BIO kapsičky

Vyzkoušeli jste již naše nové BIO kapsičky? Vedle 100% Jablka a 100% Hrušky si můžou děti nyní pochutnat také na nových unikátních příchutích: 100% Mango a Dýně s mrkví a banánem, a to bez přídavku cukrů, konzervantů či umělých barviv.

Bio kapsička 100 % MangoNESTLÉ BIO Ovocno-zeleninová kapsička dýně-banán-mrkev

Zatímco intenzivní chuť zralého manga si oblíbí všichni rodinní příslušníci, rafinovanou kombinaci dýně, mrkve a banánu ocení hlavně maminky, kterým se zatím nedaří děťátko kousky zeleninky zaujmout. Přirozeně sladká chuť tohoto příkrmu jim v nelehkých situacích spolehlivě pomůže.

Uváděná BIO kvalita těchto kapsiček zaručuje původ zpracovávaného ovoce a zeleniny. Ty se pěstují na specializovaných farmách, a to bez použití chemických hnojiv. BIO produkty jsou proto mnohem chutnější, voňavější a obsahují více vlákniny, antioxidačních látek a vitamínů. A to je pro každou  maminku to nejdůležitější. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami!

Nestlé BIO ovocná kapsička 100% Mango

Je vyrobena z nejkvalitnějšího čerstvého ovoce. Ovocné pyré obsahuje pouze zralé mango a navíc má vynikající chuť. V každé porci se nachází pečlivě vybraná manga vypěstovaná na specializovaných farmách v souladu s velmi přísnými požadavky na produkty ekologického zemědělství.Bio kapsička 100 % Mango

 

NESTLÉ BIO Ovocno-zeleninová kapsička Dýně/banán/mrkev

BIO svačinka s příchutí sezónního ovoce a zeleniny v praktickém, uzavíratelném obalu je vhodná pro děti již od ukončeného šestého měsíce. V kapsičce nenajdete nic jiného než nejkvalitnější čerstvé ovoce a zeleninu. V ovocno-zeleninovém pyré naleznete zralé kousky dýně, banánu a mrkve, které si zachovaly své prospěšné vlastnosti a svěží chuť čerstvého ovoce a zeleniny.NESTLÉ BIO Ovocno-zeleninová kapsička dýně-banán-mrkev