Maminky s dětmi volily krále kapsiček

Rodinka kapsiček se nám rozrůstá. Zdravou a hravou svačinku v podobě 100% přírodních ovocných kapsiček Naturnes nebo mléčné varianty Milkies již asi znáte.

Nyní však malé mlsné jazýčky můžete překvapit novinkou v podobě Veggies. Vzhledem k tomu, že kapsičky obsahují pouze čisté pyré z ovoce a zeleniny, jsou zdravou volbou, kterou můžete mít stále při ruce. Do jedné z příchutí se nám podařilo propašovat i brokolici!

OD MAMINEK PRO MAMINKY

Spokojenost vás maminek a bříšek vašich dětí je pro nás každodenní motivací. Proto jsme se rozhodli pozvat několik z vás a podrobit naše kapsičky testování. Přečtěte si, jak kapsičky v této praktické zkoušce uspěly.

JEDNA SVAČINKA DO RUKY, JEDNA DO ZOO A JEDNA NA HRANÍ

INSPIRUJTE SE, JAK MAMINKY VYZRÁVAJÍ NAD SVAČINKAMI

Většina maminek se přiznala, že rády připravují svačinky samy z čerstvých surovin. Kapsičky však vnímají jako plnohodnotnou alternativu. Především je ocení ve chvíli, když nemají dostatek času – jsou praktické a hodí se jak na výlet do ZOO, tak jako zabavení děťátka při nákupech.

LÁSKA NA PRVNÍ POHLED

ÚKOL ZNĚL JASNĚ, VYBERTE SI TU, KTERÁ VÁS JAKO PRVNÍ ZAUJALA

Maminky a jejich malí pomocníci si často vybírali kapsičky, jejichž kombinace chutí znají. Není tedy těžké uhodnout, že příchuť jablko a banán byla často první volbou. Ale co taková brokolice? Ovocno-zeleninová kapsička budila zvědavost. S touto příchutí se ani jedna maminka zatím nesetkala, ale brzy si u několika z nich našla své příznivce. Maminky pozitivně hodnotily složení a neobvyklou chuťovou kombinaci.

OBAL KAPSIČEK? JEDNÍM SLOVEM “PRAKTIČNOST”

Maminky především ocenily lehký a nerozbitný obal, ke kterému navíc nepotřebují lžičku. Děti tak mohou jíst svačinku samy (v závislosti na věku) a ani se moc neumažou. Další výhodou je i praktické víčko. Dozvěděli jsme se, že i prázdná kapsička se dá využít – lze ji totiž nafouknout jako balonek☺.

ZÁVĚREČNÝ VERDIKT. “KRÁLEM KAPSIČEK” SE STÁVÁ…

Při samotné ochutnávce maminky ocenily sladkou ovocnou chuť, ačkoli je kapsička bez přidaného cukru. Jste zvědaví, co na naše kapsičky řekly děti? (Nejmladšímu testujícímu byl 1 rok a nejstaršímu 4). Počet spořádaných kapsiček hovořil za vše. Potěšilo nás jak dětem chutnaly obě novinky. Přesvědčili jsme se, že propašovat brokolici nebo pastiňák do jídla nebyl zas až takový oříšek.

Vítěz však mohl být pouze jeden, v našem případě rovnou 3.

PODÍVEJTE SE KDO U NAŠICH MAMINEK ZABODOVAL:

  • NaturNes banán a jablko
  • NaturNes 4 ovoce
  • a naše nová příchuť Veggies – brokolice, jablko, hruška a pastiňák