Kde zakoupit kojenecké mléko BEBA Optipro Comfort?
BEBA Optipro Comfort 2 a 3

Viděli jste TV reklamu na prémiové mléko BEBA Optipro Comfort a nevíte, kde je k dostání? Poradíme vám, kde toto mléko nejjednodušeji zakoupit.

Kde nakoupím BEBU?

BEBA Optipro Comfort je v  prodeji v kamenných i internetových obchodech. Doporučujeme její zakoupení v Tesco, Billa, v síti drogerií DM a Rossmann i v internetových obchodech Feedo.cz, Alza.cz či Pilulka.cz. Pokud nemůžete mléko BEBA najít v internetových obchodech, doporučujeme navštívit některý z výše uvedených kamenných obchodů, mají dostatek zásob.

K dostání je také v lékárnách vč. sítě lékáren Dr.Max.

Nemohu najít v obchodech produkt BEBA Optipro Comfort 3. Jak je to možné?

Bohužel vzhledem k vysokému zájmu o toto mléko (vhodného od ukončeného 10. měsíce věku dítěte), nemáme v tuto chvíli dostatek zásob. Další zásoby tohoto produktu budeme mít k dispozici až na konci února. Do té doby doporučujeme používat produkt BEBA Optipro Comfort 2, kterou lze bez problémů používat do konce 1. roku života dítěte.

Hledala jsem produkt BEBA HA v Albertu, ale nemají ho. Kde ho mohu sehnat?

Od ledna 2018 bohužel není mléko BEBA HA v sortimentu v síti Albert. Určitě jej ale zakoupíte např. v obchodech Tesco nebo DM.

Zahlédla jsem na internetu nové balení Beba HA. Mění se receptura BEBA HA?

Ano, v průběhu v prvních měsíců letošního roku najdete v obchodech nové kojenecké mléko pro děti s alergií v rodinné anamnéze. Nová receptura obsahuje hydrolyzát bílkoviny získanou procesem Optipro HA a probiotika L.reuteri pro klidné bříško. Novou řadu hypoalergenních mlék BEBA poznáte podle nového designu.