Objevte nové kaše pro malá bříška!

Představujeme vám novinky mezi oblíbenými kašemi Nestlé. Některé změnily jen balení, jiné nabídnou malým strávníkům úplně nové chutě. Vyberte si tu svoji!

Pro holky i kluky, malý i velký hlad, vaše drobečky a někdy i pro vás samotné. Kaše Nestlé představují skvělý způsob, jak začít s příkrmy a uspokojit i mlsné jazýčky malých gurmánů. Jejich příprava je přitom rychlá a jednoduchá.

S každou lžící cereálních kaší dáváte vašemu děťátku vyvážené množství vitamínů, minerálních látek a probiotických bakterií Bifidus BL. Jejich nová receptura je také obohacena o železo, které podporuje správný vývoj dítěte a rozvoj jeho poznávacích funkcí.

Aby kaše dětem prospívaly, ale i chutnaly, připravili jsme pro ně i řadu nových příchutí. Vyzkoušejte některou z nich, nebo se rovnou zapojte do jejich testování!

Začínáme s příkrmy

Chystáte se na první příkrm? Jemná struktura a příjemná chuť Nestlé mléčná rýžová MOJE PRVNÍ KAŠE potěší kromě miminka také rodiče. Tyto obilné příkrmy mohou totiž děti ochutnat již od ukončeného 4. měsíce a jsou vhodnou součástí jídelníčku v období zavádění prvních příkrmů. Ochutnávat v tomto věku mohou děti také kaši Nestlé nemléčná krupička KUKUŘIČNÁ nebo Nestlé nemléčná krupička RÝŽOVÁ, které neobsahují lepek ani přidané cukry. Jemnou chutí banánu vyniká oblíbená Nestlé nemléčná kaše Banánová.

Pestrý výběr pro mlsouny

Úspěšně jste zvládli první kašičky a teď se poohlížíte po dalších příchutích? Žádný problém! Nestlé mléčná kaše švestka – meruňka představuje horkou novinku mezi příkrmy pro děti od ukončeného 6. měsíce. Spolu s další ovocnou lahůdkou, Nestlé mléčnou kaší rýžovo-kukuřičnou jahoda – banán, kromě chuťových pohárků, potěší i výhodné 300g balení.

Jedinečným zdrojem vitamínů bez laktózy a přidaného cukru se pyšní Nestlé nemléčná kaše osmizrnná. Obsahuje kombinaci osmi druhů obilovin: pšenice, ječmen, žito, oves, kukuřice, rýže, čirok a proso. Netradiční variantou pro zpestření jídelníčku může být také Nestlé mléčná kaše sušenková, a od ukončeného 8. měsíce i lahodná Nestlé mléčná kaše Stracciatella.

Nestlé mléčná kaše švestka-meruňka

Novinky na dobrou noc

Co patří mezi nezbytné podmínky kvalitního spánku? Přeci spokojené bříško! Aby se vašim broučkům dobře usínalo, vyvinuli jsme kaše speciálně na dobrou noc. Tento příkrm poslouží i jako vyvážená večeře. Nestlé mléčnou kaši Banánovou na dobrou noc mohou miminka ochutnat již od ukončeného 4. měsíce. Kombinací známých druhů ovoce a kvalitních rýžových vloček vykouzlí sladké sny vašim dětem Nestlé mléčná kaše Ovocná na dobrou noc, vhodná od ukončeného 6. měsíce.

A na čem si pochutnají rodiče? Vyzkoušejte panna cottu!

Naše lahodné kašičky nechutnají jen miminkům, plnohodnotně nahradí i rychlou snídani či svačinku pro dospělé. Díky variantám bez cukru i bez lepku je jejich využití v kuchyni skutečně mnohostranné – od pečení, přes zahušťování polévek a omáček až ke gurmánským dezertům. Vyzkoušejte náš recept na nebesky dobrou panna cottu!

PANNA COTTA S KUKUŘIČNOU KRUPIČKOU

Na 5 porcí:

Smetana 0,5 l

Cukr 0,1 kg

Vanilkový lusk stáčí i polovina

Želatina 3 plátky

½ banánu

Kukuřičná kaše 1,5 plné lžíce

Panna cotta

Želatinu namočte do misky se studenou vodou a nechte nabobtnat. Mezitím smetanu zahřejte na mírném ohni cca na 85°C Přidejte cukr, vanilkový lusk a namočenou želatinu. Odstavte z plotny a nechte vychladit do teploty 40°C a zašlehejte hotovou kukuřičnou kaši. Přidejte rozmixovaný banán a přeceďte celou směs přes jemné síto. Nalijte do kokotek nebo skleniček a vychlaďte v lednici.

Náš tip: hotovou vychlazenou panna cottu podávejte s ovocným přelivem z malin nebo lesního ovoce.